کمک های ایرانسل به مردم زلزله زده سی سخت | سیم کارت

کمک های ایرانسل به مردم زلزله زده سی سخت

اپراتور ایرانسل اولین و بزرگ ترین اپراتور دیجیتال در ایران است و این اپراتور بزرگ در پی وقوع زلزله در سی سخت اقدامات زیادی انجام داده است و در اقدامی جدید و در راستای مسئولیت اجتماعی خود بسته های غذایی را تهیه کرده و به مردم زلزله زده سی سخت اهدا کرده است . اپراتور ایرانسل همواره در تلاش است تا بهترین و متنوع ترین خدمات را به مشترکین سیم کارت های خود ارائه دهد و برای افزایش رضایت مندی مشترکین "سیم کارت" های خود در تلاش است .
347c90259f8a15b47adb09873d577427cb170bd0.jpgاپراتور ایرانسل به منظور یاری رسانده به زلزله زدگان سی سخت در استان کهگیلویه و بویر احمد ، 10 میلیارد ریال اعتبار اختصاص داده است برای تهیه اقلام ضروری غذایی تا بتواند در این وضعیت سخت کمک کمی به خانواده های زلزله زده شود . اپراتور ایرانسل این اقلام را در بسته های به ارزش هر کدام پنج میلیون ریال عرضه کرده است که در هر یک از بسته ها « 10 کیلو گرم برنج ، 4 عدد کنسرو ماهی ، 4 عدد کنسرو لوبیا ، 900 گرم عدس ، 900 گرم لوبیا ، 900 گرم نخود ، 900 گرم لپه ، دو عدد روغن مایع ، 500 گرم چای ، 1800 گرم شکر ، 900 گرم قند و 500 گرم نمک » قرار داده شده است .
زلزله سی سخت ساعت 22 و 5 دقیقۀ چهارشنبه شب 29 بهمن 1399 ، شهر سی ‌سخت مرکز شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویر احمد رخ داده است ، در واقع زمین ‌لرزه ای به بزرگی 5.6 ریشتر ، در عمق 10 کیلومتری زمین ، لرزید . خوشبختانه ، این حادثه تلفات جانی نداشته است ولی ده‌ ها مصدوم داشته است و به صد ها واحد مسکونی خسارت جدی وارد کرد . شبکۀ ایرانسل در این حادثه هم پایدار و با وجود وقوع زلزله ، با رصد 100 درصدی شبکه به صورت 24 ساعته ، در حالت آماده‌ باش بود تا بهترین و با کیفیت‌ ترین خدمات را به مشترکان خود و مشترکانی که از طریق رومینگ ملی ، میزبانی می‌ کند ، ارائه دهد .
"ایرانسل" ، پیش از این ، به دعوت وزارت ارتباطات و فناوری ‌اطلاعات ، به‌ همراه دیگر فعالان صنعت ICT کشور ، به پویش حمایت از هموطنان آسیب دیدۀ سی ‌سخت در استان کهگیلویه و بویر احمد پیوسته بود و دومین محموله کمک های خانواده بزرگ صنعت ارتباطات کشور برای هموطنان آسیب دیده از زلزله به « سی ‌سخت » ، عصر یکشنبه 17 اسفند 99 توسط شرکت ملی پست ، ارسال شد . در همین راستا و با توجه به ابعاد حادثه ، ایرانسل پیرو موافقت دکتر بیژن عباسی ‌آرند مدیر عامل شرکت ، با پیوستن به پویش خانوادۀ بزرگ ارتباطات و فناوری ‌اطلاعات ، اقلام اهدایی را تهیه کرده تا با کمک شرکت ملی پست و جمعیت هلال ‌احمر ، بسته ‌بندی ، ارسال و توزیع شود .

 


تاریخ ثبت: سه شنبه, 19 اسفند 1399