همکاری شاتل موبایل و الو پارک | سیم کارت

همکاری شاتل موبایل و الو پارک

اپراتور شاتل موبایل ، به عنوان نخستین اپراتور نسل جدید خدمات تلفن همراه در کشور این و این اپراتور بزرگ اقدامات زیادی را در جهت افزایش رضایت مندی مشترکین خود انجام داده است و این اپراتور بزرگ برای مشترکین سیم کارت های خود شرایطی را ایجاد کرده است تا بتوانند ارزان تر پارک کنند . افراد که تمایل دارند از این سرویس شاتل موبایل بهره مند شوند می توانند با خرید سیم کارت شاتل موبایل از خدمات این اپراتور بهره مند شوند .  
655e70136893e28cd1d07872c0b6526b345bb380.PNGاپراتور شاتل موبایل با استارتاپ های نو آور همکاری کرده است و یکی از این استارتاپ ها الو پارک است . الو پارک اپلیکیشن انلاین جستجو و رزرو جای پارک است که این امکان را به کاربر می دهد تا بتواند با چند کلیک ساده بتواند جای پارک خود را در زمان و مکان مقرر پیدا و رزرو کند . مشترکینی شاتل موبایل که سیم کارت  شاتل موبایل ارند می توانند با ثبت نام در اپلیکیشن الو پارک 50 هزار تومان اعتبار اولیه هدیه دریافت کنند . مشترکین "سیم کارت شاتل موبایل" با دانلود و نصب اپلیکیشن الو پارک و وارد کردن شماره شاتل موبایلی خود می توانید در با هدیه 5 هزار تومانی خود و در هر بار رزرو پارکینگ 50% از میزان مبلغ رزرو جای پارک خودروی خود را از این اعتبار 50 هزار تومانی هدیه ، پرداخت کنید .
اپلیکیشن الو پارک به کاربران خود این امکان را می دهد تا پارکینگ را بر اساس نام محله ، نام خیابان و نام پارکینگ پیدا کنند و می توانند از طریق این برنامه جای پارک خود را رزرو کنند و به صورت آنلاین هزینه جای پارک خود را پرداخت کنند . علاوه بر خدمات اعلام شده دریافت اطلاعات وجود جای پارک خالی در پارکینگ و دریافت اطلاعات محدودیت ها و راهنمایی دسترسی به پارکینگ از خدمات دیگر این اپلیکیشن است .
الو پارک به‌ عنوان پلتفرم اشتراک فضای پارک خصوصی نیز فعالیت کرده است و در مناطقی که پارکینگ عمومی موجود نبوده یا فضای پارکینگ ‌های عمومی ، برای حجم خودرو های آن منطقه کافی نباشد از ظرفیت پارکینگ ‌های خصوصی شامل پارکینگ‌ های شرکت‌ ها ، سازمان‌ ها ، مجتمع‌ های مسکونی ، منازل و غیره برای کاربران خود جای پارک مناسب و نزدیک تامین می‌ کند . در حال حاضر این اپلیکیشن در شهر های تهران ، تبریز و قم در حال سرویس ‌دهی به کاربران بوده است و به‌ سرعت در حال گسترش این محدوده است . شما مشترکین عزیز شاتل موبایل اعتباری و دائمی می ‌توانید نسخه اندروید اپلیکیشن الو پارک را دانلود کرده و در صورتی که سیستم عامل دستگاه شما iOS است از نسخه وب این سامانه استفاده کنید .
شما مشترکین عزیز "شاتل موبایل" می ‌توانید نسخه اندروید اپلیکیشن الو پارک را دانلود کرده و در صورتی که سیستم عامل دستگاه شما iOS است از نسخه وب این سامانه استفاده کنید


تاریخ ثبت: سه شنبه, 19 اسفند 1399