هدیه همراه اول به مناسبت عید مبعث | سیم کارت

هدیه همراه اول به مناسبت عید مبعث

اپراتور همراه اول به مناسبت مبعث رسول اکرم ( ص ) در تاریخ 21 اسفند ماه 1399 برای کلیه مشترکین سیم کارت های خود بسته اینترنت هدیه در نظر گرفته است و کلیه مشترکین همراه اول از تاریخ 16 اسفند ماه 1399 تا 21 اسفندماه 1399 فرصت دارند نسبت به فعال سازی بسته اینترنت هدیه همراه اول اقدام کنند . همراه اول اولین و بزرگ ترین اپراتور در ایران است و این اپراتور در تلاش است تا بهترین و متنوع ترین خدمات را به مشترکین سیم کارت های خود ارائه دهد ، این اپراتور اولین اپراتور در کشور است که فعالیت خود را آغاز کرده است .
69fae9815dc69876e7cc78b5cff3694584bf8793.jpegمشترکین سیم کارت همراه اول دائمی و سیم کارت همراه اول اعتباری و سیم کارت انارستان می توانند به صورت رایگان بسته اینترنت هدیه 3 گیگا بایتی را که ویژه محتوای داخلی می باشد را تا تاریخ 21 اسفند ماه فعال کنند . این بسته از تاریخ 16 اسفند لغایت 21 اسفند از طریق شماره‌ گیری کد * 100 * 67 # برای مشترکین "سیم کارت همراه اول دائمی" و سیم کارت همراه اول اعتباری و شماره‌ گیری کد * 100 * 6671 # برای مشترکین انارستان قابل فعال سازی است . صرف نظر از زمان فعال سازی بسته در این بازه ، مهلت استفاده از بسته تا پایان روز 21 اسفند خواهد بود . استعلام این بسته از طریق درگاه * 100 * 10 # امکان پذیر است .
مشترکین سیم کارت همراه اول دائمی و اعتباری توجه کنند که امکان فعال سازی هم زمان این بسته با کلیه بسته‌ های اینترنت ، مکالمه و ترکیبی وجود دارد . با توجه به این که بسته فقط دارای ترافیک داخلی است ، لذا در صورتی که مشترک مصرف بین الملل داشته باشد ، مصرف بین الملل ایشان از سایر بسته‌ های فعال بوده و در صورت نداشتن بسته و فعال بودن سرویس تعرفه آزاد ، با نرخ تعرفه آزاد محاسبه خواهد شد . در صورت استفاده از نرم افزارهای تغییر دهنده IP مانند فیلتر شکن ، امکان تشخیص ترافیک داخلی وجود نداشته و مصرف از بسته‌ های دیگر محاسبه خواهد شد . در صورت نداشتن بسته و فعال بودن سرویس تعرفه آزاد ، با نرخ تعرفه آزاد محاسبه خواهد شد .