بسته هدیه ایرانسل به مناسبت مبعث رسول اکرم ( ص ) | سیم کارت

بسته هدیه ایرانسل به مناسبت مبعث رسول اکرم ( ص )

اپراتور ایرانسل ، اولین و بزرگ ترین اپراتور دیجیتال در ایران است و این اپراتور بزرگ همواره با توجه به مناسبت ها و رویداد ها برای مشترکین سیم کارت های خود بسته های هدیه در نظر می گیرد و در تلاش است تا رضایت مشترکین سیم کارت های خود را جلب کند . اپراتور ایرانسل مشترکین زیادی دارد و برای مشترکین "سیم کارت" های خود در روز 21 اسفند ماه 99 که مبعث حضرت رسول اکرم ( ص ) است بسته های هدیه در نظر گرفته است . اپراتور ایرانسل به مناسبت عید مبعث برای مشترکین سیم کارت های خود بسته اینترنت رایگان و مکالمۀ رایگان ایرانسلی را برای تمام مشترکان در نظر گرفته است .
6e92c7412469ac21f6dac9e7f3fdfcbf43b011f9.PNGکلیه مشترکین سیم کارت های ایرانسل هم مشترکین سیم کارت ایرانسل دائمی و هم مشترکین "سیم کارت ایرانسل اعتباری" می توانند این بسته هدیه را فعال کنند و از آن استفاده کنند . هدف اپراتور ایرانسل از ارائه بسته های هدیه افزایش رضایت مندی مشترکین است .
به گزارش روابط عمومی ایرانسل ، در آستانه فرا رسیدن مبعث حضرت رسول اکرم ( ص ) (21  اسفند 99 ) و به مناسبت گرامی داشت این عید بزرگ ، اولین و بزرگ ترین اپراتور دیجیتال ایران ، بستۀ هدیۀ 2 گیگا بایتی اینترنت داخلی و مکالمۀ رایگان ایرانسلی را برای مشترکان "سیم کارت ایرانسل دائمی" و سیم کارت ایرانسل اعتباری خود در نظر گرفته است . بستۀ اینترنت هدیه ایرانسل ، شامل 2 گیگ اینترنت رایگان داخلی است که تمام مشترکان ایرانسل می‌ توانند در روز 21 اسفند با شماره‌ گیری کد دستوری # 5 * یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل‌ من ، آن را دریافت کنند . اعتبار این بسته تا پایان همان روز است و برای هر مشترک تنها یک بار قابل فعال‌ سازی است . هم چنین طرح هدیۀ مکالمه در روز مبعث با شماره‌ گیری کد # 2 * 1 * 4444 * یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل ‌من ، فعال می ‌شود . با فعال‌ سازی این طرح ، پس از پنج دقیقه مکالمۀ ایرانسلی ، 50 دقیقه بعدیِ مکالمه‌ در همان روز ، رایگان خواهد بود .


تاریخ ثبت: شنبه, 23 اسفند 1399