پویش همراه اول برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد | سیم کارت

پویش همراه اول برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد

اپراتور همراه اول با فرا رسیدن عید نوروز و در راستای مسئولیت اجتماعی خود برای زندانیان جرائم غیر عمد پویش برگزار کرده است . اپراتور همراه اول اولین و بزرگ ترین اپراتور در کشور است که مشترکین زیادی دارد و همواره در تلاش است تا بهترین و متنوع ترین خدمات را در اختیار مشترکین سیم کارت های خود قرار دهد . همراه اول همواره با توجه به مناسبت ها و رویداد ها و در راستای مسئولیت اجتماعی خود اقدامات ویژه ای را انجام می دهد و حالا در آستانه نوروز برای زندانیان پویش درون سازمانی برگزار کرده است . منظور از پویش درون سازمانی این است که همراه اول در این پویش از پرسنل خود درخواست همکاری در این پویش را کرده است .
c0f9df245922a26c33ccb7dd45c2fc7c07a4deec.jpg
به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران ، همراه اول هم زمان با فرا رسیدن سال روز بعثت پیامبر اکرم ( ص ) اسوه مهربانی و اخلاق و عید مبعث ، « اپراتور همراه اول » پویشی را با همکاری « ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند » برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد طراحی کرده است که بر اساس این طرح می توانند کمکی به این زندانیان کنند و آن ها را در عید نوروز به کنار خانواده هایشان بفرستند .

بر این اساس تمامی پرسنل همراه اول می توانند در صورت تمایل ، با اختصاص یک یا چند روز از حقوق فروردین ماه خود به این امر خدا پسندانه ، زمینه آزادی تعدادی از زندانیان جرائم غیر عمد را فراهم سازند تا آنان نیز بتوانند در سال جدید ، کنار خانواده های خود باشند .

"همراه اول" ، در نظر دارد در راستای مسؤولیت اجتماعی خود ، معادل مجموع مبلغ جمع آوری شده به مبلغ مشارکت کارکنانش اضافه کند و این نیز کمک همراه اول به این پویش خواهد بود . لازم به ذکر است ، چندی پیش هم زمان با وقوع زلزله سی سخت استان کهگیلویه و بویر احمد ، همراه اول به عنوان نخستین و بزرگ ترین اپراتور تلفن همراه کشور با اختصاص بیش از 10 میلیارد ریال در راستای برنامه های مسؤولیت اجتماعی خود ، در کنار جمعیت هلال احمر و نهاد های قانونی قرار گرفت و محموله حمایتی خود را به همراه تیمی متشکل از پرسنل این شرکت به این مناطق ارسال کرد .