هدیه همراه اول به مناسبت نیمه شعبان | سیم کارت

هدیه همراه اول به مناسبت نیمه شعبان

اپراتور همراه اول در سال جدید و در روز نیمه شعبان سال روز میلاد صاحب الزمان ( عج ) برای مشترکین سیم کارت های همراه اول خود بسته هدیه ارائه داده است و کلیه مشترکین سیم کارت همراه اول از این بسته هدیه بهره مند شده اند . اپراتور همراه اول همواره با توجه به مناسبت ها برای کلیه مشترکین سیم کارت های خود بسته های هدیه ویژه ارائه می دهد که مشترکین می توانند با شماره گیری کد های دستوری اعلام شده بسته هدیه خود را فعال کنند و از ان بهره مند شوند . اپراتور همراه اول اولین و بزرگ ترین اپراتور در ایران است که فعالیت خود را آغاز کرده است و این اپراتور مشترکین زیادی دارد که همواره در تلاش است تا بتواند رضایت کاربران خود را جلب کند .
382fda378476af02c507d21c5c2fdd623796514d.jpgبه گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات شرکت سیار ایران ، همراه اول برای کلیه مشترکین سیم کارت همراه اول دائمی و سیم کارت همراه اول اعتباری خود این بسته را ارائه داده است . مشترکین سیم کارت های همراه اول در روز دوشنبه 9 فروردین 1400 اقدام به فعال سازی بسته هدیه کردند .
به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران ، همراه اول به مناسبت سال روز ولادت حضرت قائم ( عج ) و جشن نیمه شعبان ، بسته هدیه اینترنت 7 روزه 3 گیگا بایت ویژه محتوای داخلی به صورت رایگان برای کلیه مشترکینی که سیم کارت همراه اول دائمی و "سیم کارت همراه اول اعتباری" دارند ، در نظر گرفته است . این بسته در دوشنبه 9 فروردین 1400 از طریق شماره گیری « ستاره 1400 ستاره 2 مربع » برای کلیه مشترکان دائمی ، اعتباری و انارستان قابل فعال سازی و استفاده است . ترافیک این بسته برای مشترکان دائمی و اعتباری فقط برای استفاده در سایت ‌ها و پیام رسان ‌های منتخب و محتوای داخلی اعلام شده توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (https://mci.ir/internet-tariff-reduction) در نظر گرفته شده است . ترافیک مصرفی در شبکه شاد ، سایت های دانشگاه‌ ها و مراکز علمی و هم چنین سایت های زیر مجموعه همراه اول کماکان رایگان است .

در سیم کارت های انارستان ، این بسته در کلیه محتوا های تعریف شده ویژه مشترکان این "سیم کارت" قابل استفاده است .