دریافت گواهینامه بین المللی توسط ایرانسل | سیم کارت

دریافت گواهینامه بین المللی توسط ایرانسل

اپراتور ایرانسل به عنوان اولین اپراتور ارائه دهنده G5 در ایران همواره در تلاش است تا تا با ارائه خدمات مبتنی بر جدید ترین فناوری های دنیا ، آخرین دستاورد های جهانی را برای ارائه خدمات پشتیبانی و پس از فروش به مشترکان خود به کار بندد .
اپراتور ایرانسل اپراتور بزرگ در کشور است که مشترکین زیادی دارد و همواره در تلاش است تا بهترین و متنوع ترین خدمات را در اختیار کاربران سیم کارت های خود قرار دهد و موفق شده است در سال 1399 رضایت بالای 90 درصد مشترکان خود را کسب کند .
329c38a93bc9596f609132164228f5197b9e5f07.jpgبه گزارش روابط عمومی ایرانسل ، استاندارد بین‌ المللی ISO 9001 که با هدف افزایش توان سیستم‌ های مدیریت کیفیت ( QMS) طراحی شده است ، یکی از استاندارد های مطرح در کسب‌ و کار های پیش رو به شمار می ‌رود . به کارگیری معیار های این استاندارد ، موجب پیشرفت سیستم مدیریت کیفیت و نهایتاً رضایت مشتریان می‌ شود . هم چنین ، اجرای الزامات نظام مدیریت کیفیت در هر سازمانی ، توانایی آن سازمان را در ارائه محصولات و خدماتی که دل خواه مشتری باشد ، بهینه می ‌کند . هدف نهایی از استقرار این سیستم ، افزایش رضایت مشتریان است . رسیدن به کیفیت مورد نظر مشتریان و پایداری آن نیز ، تنها زمانی ممکن است که در تمامی فرایند های مستقیم و غیر مستقیم ، کیفیت محصولات و خدمات و هم چنین رضایت مشتری ، کنترل و برای بهبود مستمر آن تلاش شود . ایرانسل ، اپراتور پیشرو در کسب رضایت مشتری ، پروژه استقرار نظام مدیریت کیفیت در تمامی فرایند های خود بر اساس استاندارد فوق را در راستای نیل به چشم‌ انداز ترسیم شده و در مسیر بهبود خدمات ارائه شده به مشترکان خود اجرا کرده است . ایرانسل پیش از این نیز در سال 1397 ، موفق به دریافت گواهی ‌نامۀ‌ بین‌ المللی سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد بین‌المللی ISO 9001:2015 در زمینۀ فرایند های فروش و خدمات پس از فروش خود با تأییدیۀ شرکت توف نورد (TÜV NORD GROUP) و نیز گواهی ‌نامه‌ های بین‌ المللی استاندارد های ISO10002:2014 در زمینۀ « مدیریت شکایات مشتریان » و ISO10004:2012 در حوزۀ « سنجش و پایش میزان رضایت مندی مشتری از خدمات پس از فروش » ( بستۀ استاندارد های مشتری ‌مداری ) از شرکت TÜV InterCert GmbH شده بود .

"ایرانسل" هم چنین در سال 1399 نیز ، برای هفتمین سال متوالی ، با کسب رضایت مندی بالای 90 درصدی مشترکان ، موفق به دریافت تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف ‌کنندگان ( مربوط به ارزیابی سال 1398) ، به‌ عنوان تنها اپراتور تلفن ‌همراه دریافت ‌کنندۀ این جایزه شده بود .


تاریخ ثبت: چهارشنبه, 18 فروردین 1400