پایداری شبکه رایتل در زلزله استان کردستان | سیم کارت

پایداری شبکه رایتل در زلزله استان کردستان

اپراتور رایتل اپراتور برتر در کشور همانند سایر اپراتور ها در شرایط بحرانی تلاش می کند در کشور پایداری شبکه خود را حفظ کند . اپراتور "رایتل" مشترکین زیادی در سراسر کشور دارد و همواره در تلاش است تا بتواند بهترین و متنوع ترین خدمات را در اختیار کاربران خود قرار دهد . اپراتور رایتل در پی وقوع زلزله ای که در روز 17 فروردین ماه 1400 ساعت 19:42 دقیقه در استان کردستان رخ داد ، پایداری شبکه خود را همانند سایر اپراتور ها حفظ کرد .
a50f730855ee0979fc0991068bd6a772b163c8cf.jpegاپراتور رایتل سعی خود را کرد تا افرادی که سیم کارت رایتل دارند و در استان کردستان قرار دارند بتوانند در تمام شرایط به خدمات این اپراتور بزرگ دسترسی پیدا کنند . زلزله استان کردستان به بزرگی 5.3 ریشتر بود که به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات ارتباطی رایتل : در این زلزله که در استان کردستان رخ داد ارتباطات شبکه رایتل در مناطق حادثه دیده برقرار است و این زلزله هیچ گونه آسیبی به تجهیزات و شبکه تلفن همراه رایتل وارد نکرده است . تمام مشترکین سیم کارت های رایتل که در استان کردستان حضور دارند در همان لحظه ابتدا زلزله توانستند ارتباط برقرارکنند و دوستان و اشنایان خود را از حال خود با خبر کنند . گفتنی است مکالمه درون شبکه رایتل در این مناطق زلزله زده همانند سراسر کشور رایگان است . لازم به ذکر است کانون این زلزله که مناطقی از مرز ایران و‌عراق را لرزاند در 24 کیلومتری مریوان ، 27 کیلومتری چناره و 28 کیلومتری بوئین سفلی و در عمق 10 کیلومتری زمین گزارش شده است . ارتباط شبکه رایتل ( مکالمه و دیتا ) در مناطق زلزله زده استان کردستان برقرار است .
اپراتور رایتل به تازگی در بیست و سومین سال رتبه ‌بندی شرکت‌ های ایرانی «IMI-100» موفق شد رتبه نخست را در بین 500 شرکت برتر کشور را کسب کند .
شرکت خدمات ارتباطی رایتل از نظر شاخص‌ « رشد فروش » در گروه ارتباطات و مخابرات و در بین شرکت ‌های رقیب و قدرت مند این عرصه رتبه اول را کسب کرد . در این ارزیابی ، شرکت رایتل در بین پانصد شرکت برتر ایران از نظر شاخص« دارایی » رتبه دهم و شاخص « ارزش افزوده » رتبه دوازدهم را از آن خود کرد . هم چنین این اپراتور موفق شد رتبه سی و سوم را در شاخص « اشتغال » از میان پانصد شرکت برتر ایران ، کسب کند .


تاریخ ثبت: شنبه, 21 فروردین 1400