رمضان 1400 با لنز ایرانسل | سیم کارت

رمضان 1400 با لنز ایرانسل

با نزدیک شدن به ایام پر برکت رمضان اپراتور ایرانسل ویژه برنامه های خود را از طریق اپلیکیشن لنز به کاربران خود اعلام کرده است . کلیه کاربران سیم کارت ایرانسل می توانند از طریق تلویزیون اینترنت لنز ویژه برنامه های ماه رمضان را مشاهده کنند .
50e0b470a8575e4d08b92d4927ed8bc47aa0ddc0.jpegاپلیکیشن لنز یک تلویزیون اینترنتی است که توسط اولین و بزرگ ترین اپراتور دیجیتال ایران ارائه شده است و کاربران می توانند ، آن را بدون هزینه دانلود و نصب کنند و در هر لحظه و در هر کجا به مجموعه ای از فیلم ها و سریال های ایرانی و خارجی دسترسی داشته باشند . کلیه کاربرانی که "سیم کارت ایرانسل" دارند ، هم سیم کارت ایرانسل اعتباری و هم سیم کارت ایرانسل دائمی می توانند بدون پرداخت هزینه ای این اپرلیکیشن را دانلود و نصب کنند و از خدمات آن بهره مند شوند . کاربران اپلیکیشن لنز می توانند علاوه بر فیلم ها و سریال ها به برنامه های زنده تلویزیونی ، مسابقه های ورزشی و ... دسترسی داشته باشند . اپراتور ایرانسل نیز در همین راستا در رمضان 1400 ویژه برنامه های خود را از این طریق اعلام کرده است . کاربران می توانند هم چون سال گذشته از طریق برنامه لنز و ماه برنامه های مناسبتی ، مذهبی ، مداحی آموزش های مذهبی و ... را تماشا کنند و هم چنین « لنز فیلم » عنوان شبکۀ ویژۀ فیلم و سریال لنز است که در ماه مبارک رمضان ، از افطار تا سحر ، فیلم‌ ها و سریال ‌های جدید و ویژه‌ ای متناسب با حال و هوای این ماه پخش می‌ کند .
لنز "ایرانسل" هم چنین طی همکاری با مجموعۀ « هیئت آنلاین » ، ویژه‌ برنامه‌ های مناسبتی این مجموعه ، مانند سخنرانی ، مداحی و برنامه‌ های مذهبی را در قالب شبکۀ اختصاصی ، برای علاقه ‌مندان پخش می ‌کند . طرفداران موسیقی لنز نیز می‌ توانند در این ماه مبارک ، مجموعۀ ویژۀ مناسبتی ، شامل ، نوا های مذهبی ، مداحی و کتاب ‌های صوتی مرتبط با ماه رمضان را در لنز بشنوند .علاوه بر موارد فوق ، برنامۀ ورزشی « محوطۀ جریمه » ، با موضوع فوتبال و حواشی آن ، در ماه مبارک رمضان ، به صورت ویژه در شبکۀ « لنز اسپورت » برای علاقه‌ مندان به برنامه‌ های ورزشی پخش می‌ شود . لنز ایرانسل هم چنین برنامه‌ های طنز و سرگرمی ویژه‌ ای را برای ماه مبارک رمضان و نیز یک شگفتانه برای عید سعید فطر تدارک دیده است که جزئیات آن به زودی به اطلاع مخاطبان برنامه ‌های این اپلیکیشن خواهد رسید .
از جمله امکانات اپلیکیشن لنز می ‌توان به ایجاد دسترسی به مجموعۀ عظیمی از فیلم ‌ها ، سریال‌ ها ، آلبوم‌ های موسیقی و برنامه ‌های مستند ایرانی و خارجی ، پخش زندۀ برنامه ‌های تلویزیونی ، مسابقات و برنامه‌ های ورزشی و فرهنگی ، امکان ضبط خودکار برنامه‌ های زنده تلویزیون در زمان ‌بندی از پیش تعیین ‌شده ، امکان مشاهده جدول برنامه ‌های پخش ‌شده از شبکه‌ های مختلف تلویزیون ، امکان مشاهده برنامه ‌ها در بخش آرشیو ها تا هفت روز بعد از پخش زنده ، امکان افزودن برنامه ‌های مورد علاقه کاربر به فهرست « علاقه‌ مندی » و دسترسی آسان ‌تر به آن ها اشاره کرد .


تاریخ ثبت: دوشنبه, 23 فروردین 1400