بسته هدیه ایرانسل در ماه مبارک رمضان | سیم کارت

بسته هدیه ایرانسل در ماه مبارک رمضان

اولین اپراتور دیجیتال در ایران به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان 1400 برای مشترکین سیم کارت های هدایای ئیژه ای در نظر گرفت . اپراتور ایرانسل در راستای جلب رضایت مشترکین سیم کارت های خود با ورود به ماه مبارک رمضان برای آن ها بسته های اینترنت هدیه و مکالمه هدیه در نظر گرفت . به گزارش روابط عمومی ایرانسل ، تمامی مشترکین اولین و بزرگ ترین اپراتور دیجیتال ایران می توانند از تاریخ 25 فروردین ماه 1400 تا 22 اردیبهشت 1400 این بسته های هدیه را فعال کنند و علاوه بر این در ماه رمضان می توانند از محتوا های مناسبتی نیز در اپلیکیشن لنز بهره مند شوند . اپلیکیشن لنز که یک تلویزیون اینترنتی است برنامه های سرگرم کننده ای را برای ماه رمضان امسال برای مشترکین خود ئدر نظر گرفته است و یک ویژه برنامه نیز برای عید سعید فطر تدارک دیده است و جزئیات این ویژه برنامه از طریق این اپلیکیشن به اطلاع مخاطبان اطلاع داده شده است .
4abbc3fe317d044e67a3495049543ac819a2a1e3.jpgپیشنهاد های ویژه ایرانسل به مناسبت ماه مبارک رمضان شامل : بسته هدیه مکالمه سحر گاهی ، بسته هدیه دو گیگا بایت اینترنت داخلی ویژه شب های قدر و هر چهار دقیقه مکالمه ایرانسلی ، چهل دقیقه رایگان است . کلیه مشترکین سیم کارت های ایرانسل می توانند با شماره گیری کد دستوری # 2 * 1 * 4444 *طرح هدیه مکالمه را برای "سیم کارت ایرانسل" خود فعال کنند و با فعال‌ سازی  این طرح ، پس از 4 دقیقه مکالمه ایرانسلی ، 40 دقیقه بعدی مکالمه‌ رایگان خواهد بود ، کلیه مشترکین که سیم کارت ایرانسل دارند هم سیم کارت ایرانسل دائمی هم "سیم کارت ایرانسل اعتباری" می توانند از این طرح استفاده کنند .
مشترکین ایرانسل می توانند در سحر گاه های ماه مبارک رمضان بسته های مکالمه ایرانسل را به صورت رایگان دریافت کنند ، مشترکین سیم کارت ایرانسل اعتباری و ایرانسل دائمی از ساعت 4 تا 6 بامداد فرصت دارند تا بسته های مکالمه ساعتی را فعال کنند ، این بسته‌ ها به مکالمۀ درون‌ شبکه‌ ای اختصاص و با شماره‌ گیری کد # 1 * 1 * 4444 * یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل‌ من ، قابلیت انتخاب و فعال‌ سازی دارند .
اپراتور ایرانسل علاوه بر طرح های اعلام شده ، برای تمام مشترکان ایرانسل دائمی و اعتباری خود در شب های قدر ، بسته هدیه اینترنت در نظر گرفته است  و تمام مشترکان "سیم کارت ایرانسل دائمی" و سیم کارت ایرانسل اعتباری از تاریخ 11 تا 15 اردیبهشت ماه 1400 با شماره گیری # 5 * و یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل من می توانند یک بسته هدیه 2 گیگا بایتی اینترنت داخلی دریافت کنند و اعتبار این بسته تا پایان همان روز است و هر کاربر یک بار فرصت دریافت این هدیه را در این بازۀ زمانی دارد .
هم چنین هم زمان با آغاز ماه مبارک رمضان‌ تلویزیون اینترنتی لنز ایرانسل برای کاربران و مخاطبان خود ، برنامه‌ های ویژه‌ ای را با اشتراک رایگان تدارک دیده است . این برنامه ‌ها شامل پخش برنامه‌ های مناسبتی ، مذهبی ، آموزش‌ های مذهبی ، مداحی و … از شبکۀ « لنز و ماه » ، پخش فیلم‌ ها و سریال ‌های جدید و ویژه‌ ای متناسب با حال و هوای ماه رمضان از افطار تا سحر از شبکۀ « لنز فیلم » ، همکاری با مجموعۀ « هیئت آنلاین » برای پخش ویژه ‌برنامه‌ های مناسبتی این مجموعه ، مانند سخنرانی ، مداحی و برنامه‌ های مذهبی در قالب شبکۀ اختصاصی و پخش مجموعۀ ویژۀ مناسبتی ، شامل ، نوا های مذهبی ، مداحی و کتاب‌ های صوتی مرتبط با ماه رمضان برای طرفداران موسیقی از لنز است . علاوه بر موارد فوق ، برنامۀ ورزشی « محوطۀ جریمه » ، با موضوع فوتبال و حواشی آن ، در ماه مبارک رمضان ، به صورت ویژه در شبکۀ « لنز اسپورت » برای علاقه‌ مندان به برنامه‌ های ورزشی پخش می‌ شود . اپلیکیشن لنز یک تلویزیون اینترنتی است که مشترکین از طریق آن می توانند به مجموعه ای از فیلم ها و سریال های جدید دسترسی پیدا کنند و بدون پرداخت هیچ هزینه ای به صورت کاملا رایگان می توانند لنز را دانلود و نصب کنند . تلویزیون اینترنتی لنز را روی  گوشی خود یا در تلویزیون خانه کنار دوستان و آشنایان تان تماشا کنید .


تاریخ ثبت: سه شنبه, 24 فروردین 1400