هدیه همراه اول به مناسبت رمضان 1400 | سیم کارت

هدیه همراه اول به مناسبت رمضان 1400

اپراتور همراه اول اولین اپراتور در ایران است که با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان برای مشترکین سیم کارت های خود بسته های هدیه در نظر گرفته است و بر این اساس کلیه مشترکین سیم کارت های همراه اول می توانند از این بسته هدیه بهره مند شوند .
30d3ab68b6e9f9dd9121bd06d581e4ca6cc5601e.jpgبه گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران ، همراه اول برای مشترکین "سیم کارت" های خود در ماه رمضان 1400 طرح 55+5 را در نظر گرفته است . بر اساس این طرح کلیه مشترکین سیم کارت همراه اول دائمی و سیم کارت همراه اول اعتباری می توانند با ثبت نام رایگان از این طرح بهره مند شوند . اپراتور همراه اول اولین اپراتوری است که فعالیت خود را اغاز کرده است و همواره در تلاش است تا بهترین و متفاوت ترین خدمات را در اختیار کاربران خود قرار دهد . بر اساس این طرح ، در طول ماه مبارک رمضان امسال ، مشترکان دائمی و اعتباری می‌ توانند با ثبت‌ نام رایگان ، در تمامی ساعات شبانه روز در هر تماس داخل شبکه ( خطوط همراه اول ) ، پس از گذشت 5 دقیقه مکالمه طبق تعرفه ، دقایق بعدی را تا 55 دقیقه در همان مکالمه ، رایگان صحبت کنند . زمان اجرای این طرح از روز چهارشنبه 25 فروردین‌ ماه تا پایان ماه مبارک رمضان است و مشترکان می‌ توانند با فعال‌ سازی این طرح ، از مزایای آن بهره‌ مند شوند . بر اساس این طرح ، مکالمه مشترک پس از 60 دقیقه قطع نشده است و در صورت ادامه مکالمه ، دوباره شرایط مذکور تکرار خواهد شد . همراه اولی ‌ها می توانند از ابتدای ماه رمضان ، با شماره‌ گیری کد « ستاره 10 ستاره 421 مربع » در این طرح ثبت‌ نام کنند .
اپراتور همراه اول به دلیل استقبال گسنرده مشترکین دائمی و اعتباری خود در سال های گذشته ، امسال مجدد طرح 5+55 خود را در ماه مبارک رمضان اجرا کرد و به کلیه مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری خود اعلام کرد که تا پایان ماه مبارک رمضان فرصت دارند تا از این طرح ویژه استفاده کنند .


تاریخ ثبت: یکشنبه, 29 فروردین 1400