قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی با حمایت همراه اول | سیم کارت

قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی با حمایت همراه اول

اپراتور همراه اول تیم ملی کشتی فرنگی ایران در رقابت های آلماتی قزاقستان که در روز 25 فروردین ماه 1400 برگزار شد موفق به کسب عنوان قهرمانی آسیا شد . همراه اول از اپراتور های فعال در ایران است و به عنوان بزرگ ترین اپراتور تلفن همراه در کشور است ، این اپراتور بزرگ در این دوره از رقابت های آسیایی حامی مالی فدراسیون کشتی ایران شده است .
37761f05a66ee738e080542fad95cda152951046.jpgاپراتور همراه اول به عنوان بزرگ ترین اپراتور تلفن همراه در کشور مشترکین زیادی دارد و همواره در تلاش است تا خدمات متفاوتی را به مشترکین سیم کارت های خود ارائه دهد . اپراتور همراه اول اولین اپراتور در ایران است که فعالیت خود را آغاز کرده است ، همراه اول به عنوان بزرگ ترین اپراتور تلفن همراه کشور و حامی مالی فدراسیون کشتی ایران ، این موفقیت را به تمامی ایرانیان و ملی پوشان کشتی فرنگی تبریک گفته است .
به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران ، روز ( 25 فروردین ) تیم ملی کشتی فرنگی ایران با حمایت های همراه ورزش اول کشور موفق به کسب عنوان « قهرمانی آسیا » در رقابت های آلماتی قزاقستان شد .

شاگردان محمد بنا ، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان با کسب 9 مدال رنگارنگ و 194 امتیاز در این دوره از رقابت های آسیایی که در روز های 24 و 25 فروردین ماه برگزار شد ، خوش درخشیدند و بر سکوی قهرمانی ایستادند . اپراتور اول در راستای مسؤولیت اجتماعی خود و توجه ویژه ای که به مقوله ورزش دارد ، در مقاطع مختلف سالیان اخیر همواره حامی تیم های ملی فوتبال ، والیبال ، شطرنج ، بوکس و هم چنین باشگاه های فوتبال استقلال و پرسپولیس بوده است . اپراتور همراه اول همواره در جهت پیشرفت و آبادانی کشور گام بر می دارد و در تلاش است تا با توجه به مناسبت ها و رویداد ها بهترین خدمات را در اختیار آن ها قرار دهد . "همراه اول" حکایت مالی خود از تیم ملی کشتی فرنگی را اعلام کرد و با کسب عنوان قهرمانی این تیم نیز قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی در رقابت های آسیایی قرقیزستان را تبریک گفت .


تاریخ ثبت: چهارشنبه, 01 اردیبهشت 1400