حمایت ایرانسل از کسب و کار های دیجیتال با ایرانسل من | سیم کارت

حمایت ایرانسل از کسب و کار های دیجیتال با ایرانسل من

اپراتور ایرانسل به عنوان اولین و بزرگ ترین اپراتور دیجیتال در ایران است که این اپراتور بزرگ در کشور مشترکین زیادی دارد و همواره در تلاش است تا بهترین و متنوع ترین خدمات را در اختیار کاربران سیم کارت های خود قرار دهد . اپراتور ایرانسل برای مشترکین سیم کارت های خود اپلیکیشن ایرانسل من را در نظر گرفته است که کاربران سیم کارت های ایرانسل می توانند از طریق این اپلیکیشن به تمامی خدمات ایرانسل دسترسی پیدا کنند . اپراتور ایرانسل با ارائه اپلیکیشن ایرانسل من امکانات زیادی را در اختیار کاربران خود قرار داده است و مشترکین "سیم کارت" های ایرانسل از طریق اپلیکیشن ایرانسل من به راحتی می توانند به این خدمات دسترسی پیدا کنند . 5a58eb5911a8a3bec259a9409464240ebc150f5e.jpgکاربران ایرانسلی که اپلیکیشن ایرانسل من را ندارند می توانند به صورت رایگان این اپلیکیشن را دانلود و نصب کنند و از خدمات این اپراتور بزرگ بهره مند شوند . کاربران باید توجه کنند که استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من فقط برای افرادی که سیم کارت ایرانسل دارند قابل دسترسی است و شامل کلیه مشترکین سیم کارت می باشد هم مشترکین سیم کارت ایرانسل دائمی و مشترکین سیم کارت ایرانسل اعتباری . مشترکین ایرانسل از طریق اپلیکیشن ایرانسل من می توانند وضعیت بسته فعال اینترنت و مکالمه خود را مشاهده کنند و علاوه بر خدمات پایه موجود ایرانسل می توانند از سوپر مارکت آنلاین ، سفارش غذا ، تاکسی آنلاین ، خرید آنلاین بیمه ، تلویزیون اینترنتی و ... در دسترس داشته باشند . اپراتور ایرانسل به عنوان اولین و بزرگ ترین اپراتور دیجیتال در ایران با ایجاد بخش سرویس های ویژه در اپلیکیشن ایرانسل من ، برای کسب و کار های دیجیتال در ایران راه اندازی کرده است .اپراتور ایرانسل به عنوان اپراتور دیجیتال همواره در تلاش است تا بتواند خدمات دیجیتال را در کشور گسترش دهد و با افزودن این بخش در ابر اپلیکیشن ایرانسل من ، امکان فعالیت را برای کسب و کار های دیجیتال را فراهم کرده است . در واقع کسب و کار های دیجیتالی که تمایل دارند از این خدمات ایرانسل بهره مند شوند می توانند با حضور در این بخش خدمات که ارائه می دهند را در معرض دید مشترکین سیم کارت های ایرانسل قرار دهند . اپراتور ایرانسل از کسب و کار های دیجیتالی که تمایل دارند با ایرانسل همکاری کنند درخواست کرد که درخواست همکاری خود را در وب‌ سایت ایرانسل به نشانی irancell.ir/p/16263/p ثبت کنند .
اپراتور ایرانسل با این اقدم راهی را برای دیده شدن بیشتر کسب و کار های دیجیتال ایجاد کرده است و این کسب و کگار های دیجیتال که متقاضی هستند می توانند اطلاعات تماس و اطلاعات مربوط به به خدمات و یا محصول دیجتال خود را وارد کنند و درخواست خود را ثبت کنند تا در مراحل بعدی و در اسرع وقت ، کارشناسان ایرانسل از طریق ایمیل ثبت شده در پورتال ایرانسل با نمایندگان کسب و کار های دیجیتال متقاضی تماس خواهند گرفت و بر اساس توافق های میان ایرانسل و شرکت متقاضی محصول و یا خدمات شرکت در ایرانسل من ارائه خواهد شد .
باید در ادامه اضافه کنیم که اپلیکشن من دومین اپراتور محبوب در میان ایرانی ها است و توانسته رتبه دوم را کسب کند و بیش از 12 میلیون نصب شده است ، اپلیکیشن ایرانسل من هم چنین به عنوان اولین اپلیکیشن مدیریت حساب مشترکان در ایران دارای امکانات زیادی است که در بالا به آن ها اشاره کردیم و اینن باعث متمایز شدن این اپلیکیشن ایرانی شده است . اکنون نیز ایرانسل برای اولین بار در ایران ، با ارائه امکان حضور و معرفی کسب ‌و کار های ایرانی در این اپلیکیشن محبوب ، از رشد و توسعۀ اقتصاد دیجیتال حمایت می‌ کند . ایرانسل ، اولین و بزرگ ترین اپراتور دیجیتال ایران و نخستین ارائه ‌دهندۀ 5G در ایران ، با طراحی و ارائۀ اپلیکیشن ایرانسل‌ من ، این امکان را در اختیار مشترکان خود قرار داده است تا نه ‌تنها به صورت کاملاً شفاف ، میزان مصرف حساب خود را مشاهده و مدیریت کنند ، بلکه به بسیاری از امکانات دیگر نیز دسترسی داشته باشند .

از جمله امکانات اپلیکیشن ایرانسل من : خرید بسته های اینترنت و مکالمه ، خرید انواع مودم‌ های ثابت و همراه ، ساخت و خرید بسته ‌های چند کاربره و به‌ اشتراک ‌گذاری اینترنت بین دوستان و آشنایان ، امکان هدیه‌ دادن بسته اینترنت ، خرید شارژ و شارژ شگفت‌ انگیز از طریق درگاه‌ های بانکی ، پرداخت قبض ، پرداخت امن و آسان هزینه ‌های ایرانسلی از طریق کیف ‌پول آپ ( بدون  نیاز به رمز دوم پویا )
علاوه بر امکاناتی که در بالا ببه آن اشاره کردیم با استفاده از اپلیکیشن ایرانسل کاربران می توانند به اسانی حساب خود را مدیریت کنند : نمایش اطلاعات حساب باقی مانده حد مجاز مصرف ، موجودی ، بدهی ، کارکرد ، مبلغ قابل پرداخت ، نمایش باقی مانده بسته اینترنت ، تمدید خودکار بسته ‌های اینترنت در صورت اتمام حجم یا انقضای زمان بسته ، مدیریت حساب چند کاربره ( فعال ‌سازی ، خرید بسته ، افزودن یا حذف کاربر ، امکان حذف قبض کاغذی ، درخواست تبدیل سیم‌کارت 3G به 4G ، نمایش و فعال ‌سازی طرح‌ های تشویقی بر اساس میزان مصرف شما در قسمت پیشنهاد ها ، مشاهده فهرست خدمات ارزش افزوده فعال و امکان لغو عضویت در آن ها ، مشاهده تاریخچه 15 کارکرد اخیر ، خرید بسته ‌های اینترنت و شارژ ، ویرایش مشخصات کاربری ( آدرس ، ایمیل ، نشانی و…)
بخش سرویس های ویژه اپلیکیشن ایرانسل من نیز شامل : سفارش غذا ( اسنپ فود ) ، خرید انلاین از سوپر مارکت ها ، تماشای آنلاین و زنده برنامه های تلویزیونی ، درخواست اسنپ است .


تاریخ ثبت: سه شنبه, 07 اردیبهشت 1400