بسته های اینترنتی همراه اول | سیم کارت

بسته های اینترنتی همراه اول

اپراتور همراه اول به عنوان اولین و بزرگ ترین اپراتور در ایران است و این پراتور بزرگ مشترکین زیادی دارد و همواره در تلاش است تا بهترین و متفاوت ترین خدمات را در اختیار مشترکین سیم کارت های خود قرار دهد . این روز ها با شیوع ویروس کرونا و همه گیری آن نیاز افراد به استفاده از اینترنت خیلی بالا رفته است و این اپراتور بزرگ نیز در تلاش است تا در این شرایط بتواند با کیفیت ترین و به صرفه ترین خدمات اینترنتی را در اختیار مشترکین "سیم کارت" های خود قرار دهد . بسته های اینترنت همراه اول با زمان و حجم های متنوع ارائه شده اند که ما در این مقاله می خواهیم به بسته های اینترنتی و تعرفه آن ها بپردازیم :
3a089bdca3bb218611f4f650c18fe5718913d581.PNGبسته آلفا و آلفا + : بسته های اینترنت آلفا بسته های اینترنتی با سرعت بالا و ارزان قیمت هستند که همراه اول در اختیار مشترکین سیم کارت های خود قرار داده و افرادی که سیم کارت همراه اول دارند و تمایل دارند از اینترنت سیم کارت خود استفاده کنند می توانند این بسته ها را خریداری کنند . کلیه مشترکین "سیم کارت همراه اول" ، مشترکین سیم کارت همراه اول اعتباری و سیم کارت همراه اول دائمی می توانند با شماره گیری کد دستوری # 100 * از سیم کارت خود اقدام به انتخاب و فعال سازی بسته اینترنت خود کنند .
اینترنت همراهی : در طرح اینترنت همراهی به هریک از مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول بسته اینترنت مختص وی ( متناسب با الگوی مصرف وی ) با قیمتی مقرون به صرفه پیشنهاد می شود . برای آگاهی از بسته های پیشنهادی خود کافی است کد * 100 * 62 # را شماره گیری کنید . بسته های اینترنت همراهی هم شامل مشترکین فعلی است و هم مشترکین جدید و مشترکینی که به شبکه همراه اول ترابرد می‌ کنند را شامل می شود . این بسته ها شامل مشترکین انارستان نخواهد بود .
مدار فیروزه ای : بسته های مدار فیروزه ای ، بسته های اینترنت و بسته های مکالمه کوتاه مدت ( ساعتی ) و به صرفه ای هستند که قیمت آن ها در ساعات و مکان های مختلف شبکه همراه اول متفاوت خواهد بود . برای آگاهی از بسته های پیشنهادی خود کافیست کد * 121 # را شماره گیری کنید .
با توجه به این که این بسته ها قابلیت رزرو ندارند ، مشترکینی که قبلاً بسته نداشته اند باید در مدیریت مصرف خود پس از اتمام بسته مدار فیروزه ای دقت فرمایند چرا که پس از اتمام بسته مدار فیروزه ای ، مصرف ایشان با تعرفه عادی محاسبه خواهد گردید .
کارت شارژ اینترنت : مشترکین اعتباری همراه اول می توانند با شماره گیری کد دستوری * 10 * 126 # و وارد کردن رمز شارژ ، به صورت مستقیم بسته اینترنت خریداری و فعال کنند .


تاریخ ثبت: دوشنبه, 13 اردیبهشت 1400