بروز رسانی کیف پول دیجیتال ایرانسل | سیم کارت

بروز رسانی کیف پول دیجیتال ایرانسل

اپراتور ایرانسل به عنوان برترین اپراتور و اولین اپراتور دیجیتال در ایران برای مشترکین سیم کارت های خود کیف دیجیتال ایرانسل را ارائه داده است و تقریبا تمام مشترکین سیم کارت های ایرانسل با کیف دیجیتال اشنایی دارند . مشترکین ایرانسل می توانند با شارژ کردن اعتبار کیف پول خود بسته های متنوع اینترنت ، مکالمه و یا پیامک را خریداری کنند ، مشترکین "سیم کارت" های ایرانسل می توانند از طریق مراجعه به اپلیکیشن ایرانسل من ، لیست خدمات قابل دسترسی از طریق کیف پول ایرانسل را مشاهده کنند .
71608307039aa32cbcddaae1079bda4eb8b02bd6.PNGمشترکین سیم کارت های ایرانسل دائمی و اعتباری می توانند کیف پول خود را از دو طریق شارژ کنند :1 – از طریق شماره گیری کد دستوری # 1 * 6 * از سیم کارت ایرانسل خود
2 – مراجعه به اپلیکیشن ایرانسل من و صفحه کیف پول دیجیتال
باید اشاره کنیم که برای شارژ کیف پول ایرانسل فقط از مبالغ پیش تعیین شده می توان استفاده کرد یعنی در حال حاضر امکان شارژ کیف ‌پول تنها با مقادیر پیش ‌فرض امکان‌ پذیر است اما به‌ زودی امکان شارژ به میزان دل‌ خواه نیز فراهم خواهد شد . مشترکین ایرانسل در واقع هر بار که کیف پول دیجیتال خود را شارژ کنید ، معادل 10 تا 25 درصد میزان شارژ انجام‌ شده به عنوان هدیه به اعتبار شگفت ‌انگیز دیجیتال شما اضافه می ‌شود . برای مثال اگر کیف پول شما را 30000 ریال شارژ کنید ، 10 درصد آن یعنی 3000 ریال به عنوان شارژ هدیه شگفت ‌انگیز دیجیتال برای شما در نظر گرفته خواهد شد .
اپراتور ایرانسل برای مشترکین خود که از کیف پول دیجیتال استفاده می کنند هدیه ای نیز در نظر گرفته است که شگفت انگیز دیجیتال نام دارد . شگفت ‌انگیز دیجیتال هدیه ‌ای است که با شارژ کیف ‌پول دیجیتال به مشترک تعلق می ‌گیرد . این هدیه با توجه به میزان شارژ خریداری شده ، 10 تا 25 درصد از مبلغ شارژ کیف ‌پول خواهد بود . با استفاده از هدیه شگفت‌ انگیز دیجیتال می‌ توانید از اینترنت ایرانسل ، پیامک و تماس صوتی ( درون شبکه ایرانسل ) استفاده کنید . با مراجعه به برنامه ایرانسل ‌من یا شماره‌ گیری کد دستوری # 6 * می ‌توانید از میزان اعتبار شگفت‌ انگیز دیجیتال خود اطلاع پیدا کنید . این هدیه به اعتبار حساب سیم‌ کارت ایرانسل دائمی و یا اعتباری شما اضافه خواهد شد و اگر قبل از منقضی شدن آن ، از اینترنت خط خود ، پیامک یا تماس صوتی ( داخل شبکه ایرانسل ) استفاده کنید ، هزینه آن‌ ها ابتدا از شگفت‌ انگیز دیجیتال کسر می شود و پس از اتمام هدیه ، باقی هزینه‌ ها از اعتبار سیم کارت شما کسر خواهد شد . اعتبار شگفت انگیز دیجیتال ایرانسل تاریخ انقضا دارد و مدت اعتبار شگفت انگیز دیجیتال 7 روز است .
با شارژ این کیف پول ، می‌ توانید آسان تر و امن ‌تر از گذشته و بدون نیاز به درگاه‌ های بانکی مختلف و دریافت رمز پویا ، خدمات و محصولات متنوع دیجیتال و همین طور بسته‌ های متنوع اینترنت ایرانسل را خریداری و فعال کنید . ضمن این که با اولین شارژ کیف پول دیجیتال ( به میزان حداقل 10000 تومان ) 2 گیگا بایت اینترنت هدیه نیز با اعتبار همان روز به شما تعلق می‌ گیرد . ولی اگر تا به حال از کیف پول دیجیتال ایرانسل استفاده نکرده یا کم تر استفاده کرده‌ اید ، فاصله 90 روزه 10 خرداد ماه 1400 تا ‍10 شهریور ماه 1400 بهترین فرصت برای شماست ! در طول این 90 روز ، با انجام هر تراکنش به ارزش 10000 تومان ، 1 امتیاز کسب خواهید کرد و می ‌توانید در قرعه‌ کشی هیجان ‌انگیز کیف پول دیجیتال شرکت کنید که جایزه‌ اش یک دستگاه پژو 207 است ! حداقل امتیاز لازم برای ورود به قرعه‌ کشی 5 امتیاز است و هر چه امتیاز شما بیشتر باشد ، شانس بالا تری برای دریافت جایزه دارید . کیف پول دیجیتال ایرانسل با شماره‌ گیری کد اختصاصی # 6 * یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل من همیشه در دسترس شماست .
کیف پول دیجیتال ایرانسل با حذف فرآیند های پیچیده نظیر دریافت رمز دوم پویا یا الزام به ارائه اطلاعات محرمانه‌ بانکی ، بستری کاملا امن و آسان برای عملیات‌ های پرداختی فراهم کرده است و با یک‌ پارچه ‌سازی تراکنش‌ ها ، تجربه کاربری دل‌ پذیری را رقم می‌ زند . جشنواره‌ های گوناگون و هدایا و مزایای ویژه کیف ‌پول دیجیتال ، کاربران را به استفاده و خرید بیشتر از کسب‌ و کار های متصل به این سرویس تشویق می‌ کند و رضایت را از خرید افزایش می ‌دهد . ایرانسل ، به عنوان اولین و بزرگ‌ ترین اپراتور دیجیتال ایران ، با ارائه زیر ساخت‌ های امن و پیشرفته و با تکیه بر تعداد پر شمار کاربران خود ، نقشی موثر در افزایش کاربران کیف ‌پول دیجیتال و در نتیجه ، افزایش استفاده از خدمات آنلاین و دیجیتال متصل به آن ایفا می‌ کند . سابقه کاربری و اعتماد به ایرانسل ، کاربران را به استفاده از کسب ‌و کار های متصل به کیف‌ پول دیجیتال تشویق خواهد کرد .


تاریخ ثبت: دوشنبه, 24 خرداد 1400