قرعه کشی تابستانه اپلیکیشن ایرانسل من | سیم کارت

قرعه کشی تابستانه اپلیکیشن ایرانسل من

اپراتور ایرانسل اولین و بزرگ ترین اپراتور دیجیتال در ایران است و این اپراتور بزرگ همواره در تلاش است تا بتواند کلیه خدمات خود را با کیفیت بالا به مشترکین سیم کارت های خود ارائه دهد . اپراتور ایرانسل مشترکین زیادی دارد و برای مشترکین "سیم کارت" های خود اپلیکیشن ایرانسل من را ارائه داده است که از طریق این اپلیکیشن ایرانسل من می توانند به کلیه خدمات این اپراتور بزرگ دسترسی پیدا کنند .
29e7008e735b67db973262b827addca784dfd4bd.PNGکلیه کاربران ایرانسل که سیم کارت ایرانسل دائمی و ایرانسل اعتباری دارند می توانند ، از این اپلیکیشن استفاده کنند و افرادی که اپلیکیشن ایرانسل من را ندارند می توانند به صورت رایگان اپلیکیشن ایرانسل من را دانلود و نصب کنند و از این طریق به کلیه خدمات این اپراتور بزرگ دسترسی پیدا کنند . کاربران سیم کارت های ایرانسل از طریق اپلیکیشن ایرانسل من می توانند به آسانی به خدمات این اپراتور بزرگ مانند خرید بسته های اینترنت و مکالمه ، خرید انواع مودم های ثابت و همراه ، پرداخت قبض ، مدیریت حساب اینترنتی ، پرداخت امن و آسان هزینه‌ های ایرانسلی از طریق کیف ‌پول آپ ( بدون نیاز به رمز دوم پویا) ، خرید شارژ و شارژ شگفت انگیز ، مدیریت حساب اینترنتی و ... دسترسی پیدا کنند . اپلیکیشن ایرانسل من تابستان 1400 برای اعضای خود جوایز ویژه در نظر گرفته است که مشترکین با شرکت در قرعه کشی ویژه تابستان 1400 می توانند از جوایز ویژه بهره مند شوند . به گزارش روابط عمومی اپراتور "ایرانسل" : با شرکت در قرعه کشی تابستان 1400 می توانید یکی از 30 برنده سیم کارت از جنس طلا به ارزش 50 میلیون تومان شوید .
در واقع با کسب امتیاز می توانید در این قرعه کشی ویژه شرکت نمایید که به ازای هر خرید یا تراکنش بالای 5 هزار تومان ، کی امتیاز در قرعه کی دریافت خواهید کرد ، برای شرکت در این جشنواره کافی است از خدمات متنوع و پر کاربرد اپلیکیشن ایرانسل‌ من استفاده کنید یا با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ایرانسل از خدمات و محصولات متنوع ایرانسل بهره‌ مند شوید . علاوه بر جایزه ویژه این قرعه‌ کشی ، با استفاده از سرویس ‌های منتخب در اپلیکیشن ایرانسل‌ من از جمله اسنپ‌ فود و اسنپ ‌مارکت ، از اینترنت هدیه بهره‌ مند شوید .

  


تاریخ ثبت: شنبه, 05 تیر 1400