بسته خوش آمد گویی جذاب برای سیم کارت همراه اول اعتباری | سیم کارت

بسته خوش آمد گویی جذاب برای سیم کارت همراه اول اعتباری

اپراتور همراه اول برای مشترکینی که به تازگی "سیم کارت همراه اول اعتباری" می خرند بسته خوش امد در نظر گرفته است و متقاضیان می توانند از طریق مراکز فروش و خدمات همراه اول و فروشگاه های آنلاین همراه اول اقدام به خرید سیم کارت همراه اول اعتباری کنند . اپراتور همراه اول اولین اپراتور برتر در کشور است و این اپراتور بزرگ مشترکین زیادی دارد و همواره در تلاش است تا بتواند متنوع ترین خدمات را در اختیار مشترکین خود قرار دهد .
6b202f4b6b6f784fb0b32b30215eaac4da938e98.jpgمتقاضییان با "خرید سیم کارت همراه اول اعتباری" ، بسته هدیه دریافت می کنند که این بسته هدیه شامل 24 گیگا بایت اینترنت ، ماهیانه 4 گیگا بایت به مدت 6 ماه است که مهلت استفاده آن 7 روز است که فقط شامل مشترکین جدید سیم کارت همراه اول اعتباری می شود .
این بسته هدیه برای مشترکین اعتباری همراه اول به صورت خودکار 6 ماه متوالی فعال می شود و 6 ماه پشت سر هم اینترنت به صورت خودکار با فعال سازی سیم کارت برای مشترک فعال خواهد شد و بسته های اینترنت هر 30 روز یک بار فعال می شود که مهلت استفاده از آن 7 روز می باشد . باید اشاره کنیم که امکان خرید و فعال سازی بسته های دیگر اعم از اینترنت ، مکالمه و ترکیبی هم زمان با بسته خوش آمد برای مشترکین "سیم کارت" های جدید وجود دارد و این بسته هدیه خوش آمد شامل 10 هزار تومان اعتبار داخل شبکه می باشد که بعد از اولین شارژ مشترک فعال خواهد شد و مهلت استفاده ان 90 روزه می باشد ، این بسته به صورت خودکار پس از اعمال اولین شارژ فعال می شود . امکان استفاده از اعتبار هدیه برای انجام کلیه فعالیت‌ های داخل شبکه ( همراه اول و ثابت ) اعم از مکالمه ، ارسال پیامک ، استفاده از اینترنت ، خرید بسته های مختلف وجود دارد .
علاوه بر این 4 هزار تومان اعتبار اولیه به صورت خودکار در زمان فعال سازی سیم کارت فعال می شود و بسته ترکیبی هدیه شامل 100 دقیقه مکالمه درون شبکه به مدت یک ماه و هم چنین 1 گیگا بایت اینترنت به مدت یک می باشد .


تاریخ ثبت: یکشنبه, 06 تیر 1400