تقدیر از ایرانسل در جهت هوشمند شدن شهر آمل | سیم کارت

تقدیر از ایرانسل در جهت هوشمند شدن شهر آمل

اپراتور ایرانسل به عنوان اولین اپراتور دیجیتال در ایران همواره در تلاش است تا بتواند زندگی افراد را به سمت دیجیتال شدن ببرد و اپراتور ایرانسل به تازگی سعی در هوشمند کردن شهر های کشور دارد . اپراتور ایرانسل اولین و بزرگ ترین اپراتور دیجیتال در ایران است و این اپراتور بزرگ مشترکین زیادی دارد و همواره در تلاش است تا خدمات متنوعی را به مشترکین سیم کارت های خود ارائه کند . اپراتور ایرانسل پروژه شبکه فیبر نوری را در شهر آمل اجرا کرده است و در این راستا فرماندار و شهردار و شورای اسلامی شهر آمل از این اپراتور بزرگ تقدیر کردند و در همین راستا اپراتور ایرانسل آمادگی خود را در راستای هوشمند کردن شهر ها انجام داده است . اپراتور "ایرانسل" عملیات اجرایی شدن شبکه فیبر نوری ایرانسل را در 21 بهمن ماه 1399 هم زمان با دهه فجر اغاز کرده بود و طی برنامه ریزی های انجام شده قرار بر این شد که این پروژه ظرف مدت یک سال به بهره برداری برسد و در حال حاضر کم تر از پنج ماه این پروژه به بهره برداری رسیده است .
ac7ba47e72642cce814decea5ef5737031d889d1.jpgبا اجرای این پروژه ، در مجموع 31 کیلومتر فیبر نوری ، توسط ایرانسل ، اولین و بزرگ ترین اپراتور دیجیتال ایران ، با مشارکت شهرداری و شورای اسلامی شهر آمل ، در این شهر احداث شده است تا زیر ساخت ایجاد ارتباط سریع و پایدار و ارائۀ خدمات شهر هوشمند به مردم آمل ، فراهم شود .
هوشمند سازی خدمات شهری امروزه یکی از الزامات زندگی بشر می باشد و به کارگیری راه کار های شهر هوشمند تا حد زیادی می تواند از تخریب محیط زیست جلوگیری کند و هم چنین نقش موثری در تغییرات آب و هوایی دارد . هوشمند کردن شهر ها می تواند تا حد زیادی بر روی مشکلات حمل و نقل ترافیک شهری نیز تاثیر بگذارد و استخراج الگو های ترافیکی ، تشخیص لحظه ‌ای حوادث و تصادفات ، پیش‌ بینی تغییرات الگوی ترافیکی و… همگی از کارکرد های این سامانه محسوب می ‌شوند . در همین راستا ، ایرانسل ، نخستین ارائه‌ دهندۀ 5G در ایران ، تا کنون توانسته است پروژه ‌های متعدد مرتبط با فیبر نوری و توسعۀ خدمات شهر هوشمند را علاوه بر آمل ، در شهر های تهران ، مشهد ، شیراز ، اهواز ، انزلی ، اراک ، ارومیه ، کرج ، سنندج ، قزوین ، خرم‌ آباد ، زنجان ، اردبیل ، ساری ، بوشهر ، دزفول و اندیمشک نیز طراحی و یا اجرا کند .


تاریخ ثبت: یکشنبه, 20 تیر 1400