تکذیب خبر مشارکت همراه اول در آزمون استخدام خصوصی | سیم کارت

تکذیب خبر مشارکت همراه اول در آزمون استخدام خصوصی

به تازگی خبری در فضای مجازی در خصوص اپراتور همراه اول منتشر شده است که بر اساس این خبر همراه اول یکی از متقاضیان استخدام از طریق این آزمون است . عنوان این آزمون ، آزمون استخدام بخش خصوصی در سال 1400 می باشد و این خبر در تمام کانال ها و گروه ها در حال باز نشر است که اپراتور همراه اول یکی از متقاضیان استخدام از طریق این ازمون است . اپراتور همراه اول اولین و بزرگ ترین اپراتور در ایران است و از قدیمی ترین اپراتور های فعال در ایران است و این در حالی است که همراه اول برای شرکت در این آزمون هیچ اقدامی انجام نداده است و هیچ گونه تفاهم و توافقی با همراه اول ، در روند برگزاری این آزمون از سمت متولیان آن که هنوز مشخص نیست با چه هدفی دست به چنین اقدامی زده اند ، انجام نشده است .
1008bdfb440ae27f9160ec2f56e56d6757b4e771.jpgبا توجه به این که مبادی و درگاه های رسمی اطلاع رسانی اپراتور اول تلفن همراه کشور همواره مشخص و ثابت است ، "همراه اول" لازم می داند پیرو اطلاع رسانی های گذشته یاد آوری کند که تمامی مخاطبان می توانند با مراجعه به سایت همراه اول ، از آخرین اخبار و اطلاعیه های رسمی مطلع شوند و هر اخباری که در خصوص این اپراتور منتشر می شود صحت ندارد مگر این که به صورت رسمی در وب سایت همراه اول منتشر شود . همراه اول هر گونه همکاری و مشارکت در فرا خوان برگزاری آزمون استخدام بخش خصوصی را تکذیب کرد .
همراه اول به عنوان اولین و بزرگ ترین اپراتور در ایران مشترکین زیادی دارد و همواره در تلاش است تا متنوع ترین و متفاوت ترین خدمات را در اختیار مشترکین سیم کارت های خود قرار دهد . اپراتور همراه اول برای مشترکین سیم کارت های خود اپلیکیشن همراه من را ارائه داده است که کلیه مشترکین همراه اول که "سیم کارت همراه اول" دارند ، هم مشترکین سیم کارت همراه اول دائمی و سیم کارت همراه اول اعتباری بتوانند به آسانی این اپلیکیشن را دانلود و نصب کنند و به اسانی به کلیه خدمات این اپراتور بزرگ دسترسی پیدا کنند .


تاریخ ثبت: یکشنبه, 10 مرداد 1400