خدمات گارانتی مودم همراه اول | سیم کارت

خدمات گارانتی مودم همراه اول

اپراتور همراه اول اولین اپراتور در ایران است و این اپراتور بزرگ به عنوان قدیمی ترین اپراتور در کشور مشترکین زیادی دارد و همواره در تلاش است تا با ارائه خدمات متنوع و متفاوت رضایت مشترکین سیم کارت های خود را جلب کند . این اپراتور برتر علاوه بر ارائه "سیم کارت" ( سیم کارت همراه اول دائمی ، سیم کارت همراه اول اعتباری ) ، مودم نیز ارائه داده است و مودم های "همراه اول" دارای گارانتی نیز هستند و مودم های Utel از تاریخ خرید تا دو سال شامل گارانتی می باشند .
7ce878bcb6ead4b8ab81904f872ad658fe895b3f.pngهمان طور که می دانید گارانتی شامل مواردی می باشد و اگر خارج از این موارد باشد مشمول گارانتی نخواهد شد ، در واقع مودم با رخ دادن هر یک از اتفاقات زیر از گارانتی خارج خواهد شد :1 – ضربه دیدن مودم و یا آب دیدگی مودم
2 – مخدوش شدن شماره سریال مودم
3 – ایرادات ناشی از نوسانات برق
4 – مخدوش و یا پاره شدن بر چسب پلمپ مودم
5 – انجام تعمیرات توسط افراد غیر مسئول
موارد ذکر شده در بالا باعث می شود که مودم از گارانتی خارج شود ولی افرادی که برای مودم شان مشکلی پیش میاید که خارج از این موارد است شامل گارانتی می شود و می توانند مودم خود را تعویض کنند فقط افراد توجه کنند که برای تعویض مودم ، تحویل جعبه و محتویات آن الزامی می باشد . محتویات داخل جعبه مودم شامل : دستگاه مودم که اصلی ترین است ، آداپتور برق ، دو آنتن خارجی اضافه ، کابل LAN-RJ45و دفترچه راهنما با خرید مودم همراه اول می توانید از اینترنت پر سرعت این اپراتور بزرگ بهره مند شوید و افراد برای نصب و راه اندازی مودم می توانند از دفترچه راهنما موجود در داخل جعبه استفاده کنند و پسورد وای فای مودم و اطلاعاتی که برای راه اندازی مودم نیاز ایت بر روی برچسب دستگاه درج شده است و افراد می توانند از آن استفاده کنند . مشترکین برای اتصال به مودم وارد آی پی 192.168.1.1 می شوند و در آن جا نام کاربری و رمز عبور خود را وارد می کنند و باید توجه کنند تمام حروف وارد شده باید با حروف کوچک باشد .


تاریخ ثبت: یکشنبه, 31 مرداد 1400