سامانه پیامکی 990009 همراه اول | سیم کارت

سامانه پیامکی 990009 همراه اول

اپراتور همراه اول اولین و بزرگ ترین اپراتور در ایران است و این اپراتور بزرگ سامانه پیامکی 990009 را راه اندازی کرده است تا مشترکین بتوانند از طریق این سامانه به خدمات این اپراتور بزرگ دسترسی پیدا کنند ، علاوه بر این مشترکین اپراتور "همراه اول" از طریق اپلیکیشن همراه من نیز می توانند به کلیه خدمات همراه اول دسترسی پیدا کنند ولی این سامانه پیامکی زمانی کاربرد دارد که مشترک اینترنت دسترسی ندارد . مشترکین کلیه "سیم کارت" های همراه اول ، هم مشترکین سیم کارت همراه اول دائمی و هم مشترکین سیم کارت همراه اول اعتباری می توانند از طریق این سامانه به کلیه خدمات این اپراتور بزرگ دسترسی پیدا کنند و مشترکین می توانند با ارسال پیام کوتاه به شماره 990009 از قبض پایان دوره ، کارکرده میان دوره و خلاصه قبض خود مطلع شوند . اپراتور همراه اول با راه اندازی این سامانه سعی دارد که یهترین و متنوع ترین خدمات را در اختیار مشترکین خود قرار دهد و بتواند رضایت آن ها را کسب کند .
f230f790dedd337281aba0ee5ac629b609103d52.PNGمشترکین همراه اول برای استعلام خدمات مورد نیاز خود می توانند برای هر یک از خدمات یک حروف انگلیسی را به صورت حروف بزرگ و یا کوچک به سامانه 990009 ارسال کنند . مشترکین همراه اول می توانند ، برای استعلام قبض پایان دوره  G ، استعلام قبض میان دوره  M ، برای استعلام خلاصه قبض S ، برای شخصی سازی قبض خود T ، برای جزئیات کارمزد خدمات  C ، برای خدمات مبتنی بر محتوا  K ، برای جزئیات خدمات دولت الکترونیک D ، برای راهنمای رومینگ RH ، برای افزایش مبلغ بستانکاری  B ، برای ثبت ایمیل E ، برای ایمیل  قبض پایان دوره EG ، برای ایمیل قبض میان دوره EM ، برای دریافت راهنمای سیستم H را به سامانه پیام کوتاه 990009 ارسال کنند .
اطلاعات قبض میان دوره به کارکرد علی الحساب مشترک قبل از پایان دوره جاری صورت حساب گفته می شود ، در صورت درخواست قبض پایان دوره ، میان دوره و یا خلاصه قبض ، شناسه قبض و پرداخت نیز به منظور استفاده از خدمات پرداخت های غیر حضوری بانک ها برای متقاضی ارسال خواهد شد . پیامک قبض پایان دوره به همراه شناسه قبض و شناسه پرداخت در هرماه برای تمامی مشترکین ارسال می گردد .


تاریخ ثبت: دوشنبه, 15 شهریور 1400