امکان استفاده مشترکین رایتل از کد دستوری شرکت تهران اینترنت | سیم کارت

امکان استفاده مشترکین رایتل از کد دستوری شرکت تهران اینترنت

با راه اندازی تجاری کد دستوری شرکت تهران اینترنت با شماره 780 از این پس کلیه مشترکین رایتل این امکان را دارند تا با شماره گیری کد دستوری #780* به منوی سرویس دهی شرکت تهران اینترنت دسترسی پیدا کرده و از امکانات ارائه شده استفاده نمایند.

مشترکین اپراتور سوم از این پس می توانند با استفاده از کد دستوری #780* از خدمات شرکت تهران اینترنت بهره مند شوند.
به گزارش روابط عمومی رایتل، با راه اندازی تجاری کد دستوری شرکت تهران اینترنت با شماره 780 از این پس کلیه مشترکین رایتل این امکان را دارند تا با شماره گیری کد دستوری #780* به منوی سرویس دهی شرکت تهران اینترنت دسترسی پیدا کرده و از امکانات ارائه شده استفاده نمایند.
براساس این گزارش با استفاده از این کد دستوری مشترک می تواند نسبت به اطلاع از موجودی حساب، فروش شارژ، پرداخت قبوض، پرداخت و جایزه اقدام کند.
همچنین کد دستوری شرکت رایانمهر با شماره 789 نیز به کلیه مشترکین رایتل این امکان را می دهد تا با شماره گیری کد دستوری #789* به منوی سرویس دهی شرکت رایانمهر دسترسی پیدا کرده و از امکانات ارائه شده این شرکت نظیر شارژ موبایل، وایمکس، تکرار خرید قبلی و پشتیبانی استفاده نمایند.
گفتنی است در حال حاضر کدهای دستوری#720*، #724*، #797*، #780* و #789* بر روی شبکه رایتل فعال بوده و مشترکان رایتل می توانند با استفاده از این کدهای دستوری نسبت به استفاده از خدمات غیر حضوری بر بستر USSD بهره برند.

---
منبع : http://rightel.ir