تجهیز استادیوم های کشور به تکنولوژی VAR توسط همراه اول | سیم کارت

تجهیز استادیوم های کشور به تکنولوژی VAR توسط همراه اول

اپراتور همراه اول با فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران تفاهم نامه ای امضا کرده است تا استادیوم های ورزشی کشور را تجهیز به توسعه فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی روز دنیا مجهز کند . بر همین اساس مدیر عامل همراه اول اعلام کرد که اپراتور همراه اول به عنوان اولین و بزرگ ترین اپراتور در کشور با امضای این تفاهم نامه قرار است تا خدمات دیجیتال جدید را به فوتبال کشور ارائه دهد . اپراتور "همراه اول" و فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی روز یک شنبه 11 مهر ماه 1400 این تفاهم نامه را امضا کردند و این تفاهم برای به کار گیری فناوری های روز دنیا در استادیوم های کشور است . اپراتور همراه اول اولین و بزرگ ترین اپراتور در کشور است که همواره در راستای مسئولیت اجتماعی خود خدمات منحصر به فردی را ارائه می دهد تا کشور مان ایران در مسیر رشد قرار گیرد . اپراتور همراه اول به عنوان بزرگ ترین اپراتور 60 درصد بازار سیم کارت را در دست دارد و نسبت به سایر اپراتور ها در کشور از ارزش بالا تری برخوردار است و این اپراتور مشترکین زیادی دارد و همواره در تلاش است تا با کیفیت ترین و متنوع ترین خدمات را در اختیار آن ها قرار دهد .
717de82ec2572f2fbf199719b297b85780081e5f.jpgمدیر عامل همراه اول اعلام کرد که امروزه تقریبا اکثر استادیوم های دنیا مجهز به  VAR  هستند و این موضوع به یک چالش تبدیل شده است و اظهار امیدواری کرد که بتواند برای بازی ایران و کره جنوبی این سرویس را فعال کند و در ادامه افزود که با تلاش و پشتکار تیم همراه اول امیدواریم که تا سال 1401 بتوانیم 12 استادیوم کشور را به این تکنولوژی تجهیز کنیم .
در ادامه این مراسم نیز شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال نیز از اپراتور همراه اول تشکر و قدر دانی کرد و اعلام کرد که توسعه خدمات  VAR  به جامعه فوتبال کمک بزرگی خواهد کرد و اعلام کرد که اپراتور همراه اول در انجام این پروژه ذینفع نیست و این سرویس در جهت کمک به جامعه فوتبال و متعلق به مردم ایران است .
بر این اساس ، همراه اول به عنوان نخستین و بزرگ ترین اپراتور تلفن همراه کشور و رکورد دار سرعت اینترنت در ایران ، برای نخستین بار طراحی معماری مورد نیاز جهت توسعه زیرساخت های سامانه VAR مطابق با نیازمندی های فنی ارائه شده توسط فدراسیون فوتبال را انجام خواهد داد .


تاریخ ثبت: شنبه, 17 مهر 1400