ارائه سرویس پست الکترونیک توسط همراه اول | سیم کارت

ارائه سرویس پست الکترونیک توسط همراه اول

در ادامه ارائه سرویس های متنوع همراه اول به مشترکین، این اپراتور سرویس رایگان پست الکترونیک، در اختیار مشترکین خود قرار می دهد. شماره تلفن مشترک، شناسه کاربری وی بوده و مشترک تنها با داشتن شماره تلفن همراه اول شخص مورد نظر خود، می تواند به وی ایمیل ارسال کند. در صورت سلب امتیاز خط و یا تغییر مالکیت، حساب کاربری موجود و سرویس یا سرویس های مورد استفاده، غیر فعال می شود.

همراه اول از ارائه سرویس رایگان پست الکترونیک به مشترکین خود خبر داد.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در ادامه ارائه سرویس های متنوع این اپراتور به مشترکین، همراه اول سرویس رایگان پست الکترونیک، در اختیار مشترکین خود قرار می دهد.

بر اساس این گزارش شماره تلفن مشترک، شناسه کاربری وی بوده و مشترک تنها با داشتن شماره تلفن همراه اول شخص مورد نظر خود، می تواند به وی ایمیل ارسال کند.

این گزارش می افزاید: پست الکترونیک مشترکین همراه اول به صورت 91********@mcimail.ir تعریف شده و همراه اولی ها می توانند برای پیش ثبت نام دریافت ایمیل، به پرتال همراه اول به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.

نام کاربری مشترک به همراه رمز عبور موقت، 10 روز پس از پیش ثبت نام، از طریق پیامک به شماره فرد ارسال می شود. به این ترتیب مشترک می تواند با ورود به حساب کاربری، از فضای در نظر گرفته شده و امکانات خود استفاده کند.

گفتنی است در صورت سلب امتیاز خط و یا تغییر مالکیت، حساب کاربری موجود و سرویس یا سرویس های مورد استفاده، غیر فعال می شود؛ لذا در صورت تغییر خط، مشترک باید نسبت به تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات حساب کاربری خود و محتویات سرویس مورد استفاده اقدام کرده و غیرفعال شدن حساب کاربری را به اطلاع مخاطبان خود برساند.


تاریخ ثبت: یکشنبه, 01 تیر 1399 ---
منبع : http://tct.ir