سرویس فون واژه | سیم کارت

سرویس فون واژه

مدیر کل دفتر مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران اعلام کرد:امکان دسترسی آسان متقاضیان به سرویس های خدماتی سازمان ها

شرکت مخابرات استان تهران پروژه واگذاری کدهای خدماتی فون واژه را با شعار "نام شما، شماره تلفن شماست" به زودی افتتاح می کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران مهندس محمدرضا بیدخام مدیر کل دفتر مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران ضمن اعلام این مطلب گفت: کدهای خدماتی فون واژه این امکان را برای شرکت ها و سازمان ها فراهم می کند تا با انتخاب نام مورد نظر شماره مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

وی از جمله مزایای قابلیت های کدهای خدماتی فون واژه را استفاده از کدهای 4 تا 5 رقمی متناسب با نام و شماره بیان کرد و گفت: امکان دایری این گونه کدها در کلیه مناطق شهری وجود دارد و دایری آن در سطح استان تهران امکان پذیر است.

مهندس بیدخام با اشاره به اینکه این کدها دسترسی مشترکین و متقاضیان را به سرویس های مورد نظر آسان می کند گفت: متقاضیان با تایپ کلمه مورد نظر بر روی تلفن ثابت و یا همراه، بلافاصله با شماره مورد نظر خود تماس و به خدمات مورد نظر دسترسی می یابند به طور مثال مشترکان با تایپ لاتین کلمه مورد نظر خود نظیر تاکسی، بانک، بیمه و غیره می توانند از خدمات مورد نظر استفاده نمایند.

مدیر کل دفتر مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران در زمینه دسته بندی و چگونگی عرضه کدهای خدماتی فون واژه افزود: این کدها در 4 دسته تقسیم شده و به صورت کدهای معمولی، رند، خاص و خاص رند فون واژه به متقاضیان (شرکت ها، سازمانها، نهادها) قابل ارائه است.

وی در پایان گفت: اطلاعات تکمیلی نسبت به چگونگی استفاده از کدهای خدماتی بزودی از طریق سایت WWW.TCT.IR به اطلاع متقاضیان می رسد.


تاریخ ثبت: جمعه, 06 بهمن 1391 ---
منبع : www.tct.ir