طرح شگفتی های ایرانسل | سیم کارت

طرح شگفتی های ایرانسل

در واقع ایرانسل با در نظر گرفتن مشترکین خود بعنوان خانواده بزرگ "ایرانسل" در نظر دارد امکانات و شرایطی فراتر از یک اپراتور را برای مشترکین خود فراهم کند تا بتوانند بیشترین لذت را از زندگی دیجیتال ببرند. این اپراتور با ارائه سریعترین اینترنت همراه کشور این امکان را فراهم می کند تا بتوانید براحتی با تمام نقاط دنیا در تماس بوده وهمچنین بتوانید کارهایتان را به ساده ترین و با کیفیت ترین شکل ارائه دهید.

ارائه خدمات نوین و به صرفه ایرانسل موجب افزایش روز افزون سیم کارت ها و مشترکین همراه این اپراتور شده است.

f92d4b865e3b97e184bdb9bb50ab738f442c2654.jpg


این اپراتور بعنوان دومین اپراتور در عرصه ارتباطات سیار، همواره در تلاش بوده تا با ارائه خدمات به صرفه به مشترکین "سیم کارت" خود در حال ارائه ی بهترین  بسته های خود می نماید.

ایرانسل با هدف جلب رضایتمندی مشترکین و همچنین کاهش هزینه های مشترکین خود ، اینبار نیز از طرح ها و بسته های جدید خود رونمایی کرد و با ارائه کدهای پیشنهادی ویژه و شگفت انگیزی سعی بر این دارد تا مشترکین خود را شگفت زده کند.طرح های ارائه شده بسیار مقرون به صرفه و همراه با نوآوری می باشند.

طرح شگفت انگیز پیشنهاد شده، بر اساس الگوی مصرف مشترکین ارائه می شود و برای هر یک از مشترکین سیم کارت ایرانسل متفاوت خواهد بود.  

مشترکین ایرانسل:

  • مشترکین اعتباری

مشترکان اعتباری ایرانسل،می توانند در تمامی روزها یک بسته مکالمه 30 دقیقه ای  خرید نمایندکه این بسته بلافاصله پس از شماره گیری کد و انجام خرید فعال می شود و مشترکین می توانند 30 دقیقه مکالمه ایرانسلی در هر تعداد تماس که مایل بودند داشته باشند.

  • مشترکین دائمی

مشترکین دائمی ایرانسل می توانند با وارد کردن کد مربوطه #1*4444* در هر روز از یک ساعت مکالمه رایگان ایرانسلی  بهر ه مند شوند.

طرح های پیشنهادی  شامل موارد زیر می باشد:

  • بسته ویژه مکالمه:

برای استفاده از بسته مکالمه ایرانسل می توانید با وارد کردن کد #1*4444* استفاده نمائید .قابل ذکر است که این بسته بلافاصله پس از وارد کردن کد فعال می شود.

  • بسته ویژه اینترنت:

جهت استفاده از بسته ویژه اینترنت ایرانسل  مشترکین می توانند با وارد کردن کد #2*4444* از این بسته استفاده نمایند

همچنین ایرانسل از بسته های ساعتی خود در این طرح نیز رونمائی کرده است.به این شکل که مشترکین این اپراتور می توانند با وارد کردن کد #1*2*4444*  بسته های ساعتی هوشمند خود را فعال نمایند.یادآور می شویم که قیمت و حجم این بسته ها با توجه به زمان و مکان مشترکین متغیر می باشد.

از آنجا که بسته‌های «کد شگفتی‌های ایرانسل» و سرویس «امتیاز من» با تخفیف محاسبه شده‌اند، نرخ‌های ملی/ بین‌المللی بر روی آنها اعمال نمی‌شود.


تاریخ ثبت: یکشنبه, 22 اردیبهشت 1398