هدیه یک گیگابایتی اپراتورها به مناسبت روز ارتباطات | سیم کارت

هدیه یک گیگابایتی اپراتورها به مناسبت روز ارتباطات

53a4a2ce7d020307b3ed4617e0a3d3400478af51.jpg


ایرانسل و همراه اول و رایتل نیز طبق روال همیشه و برای هر مناسبتی در حال ارائه خدمات به مشترکین سیم کارت های تلفن همراه خود می باشند.همراه اول و ایرانسل با نهایت تشکر از مشترکین تلفن های همراه خود به آنها 1 گیگابایت اینترنت هدیه می دهد.

این اپراتورهای فعال در حوزه ارتباطات سیار با اعلام خرسندی به مناسبت روز ارتباطات و در جشن مرتبط با این مراسم اعلام کردند که قصد دارند به منظور بزرگداشت روز ارتباطات و مخابرات به مشترکین سیم کارت های خود یک گیگابایت اینترنت رایگان هدیه دهند.تمامی مشترکین دائمی و اعتباری می توانند از این هدیه استفاده نمایند.

کدهای فعالسازی این هدیه از طرف همراه اول مشخص شد.در واقع مشترکین همراه اول براحتی می توانند با شماره گیری کد #98* بسته هدیبه خود را فعال نموده و از آن استفاده نمایند.بعد از فال نمودن پیامی مبنی بر فعالسازی کد هدیه برای شما ارسال می شود که براحتی می توانید از آن استفاده نمائید.

همچنین مشترکین ایرانسل نیز می توانند از طریق اپلیکیشن ایرانسل من این هدیه را برای خود فعال نمایند.فقط کافیست در این اپلیکیشن به قسمت خرید بسته های اینترنت مراجعه کرده و بسته خود را فعال نمائید.

رایتل نیز در این میان بیکار ننشسته و همانند اپراتورهای دیگر آماده ارائه خدمات به مشترکین خود می باشد.رایتل نیز به همین مناسبت به مخاطبین خود 1 گیگابایت اینترنت رایگان هدیه می دهد.

در صورت وجود هر نوع سوالی در این باره می توانید با اپراتورهای مربوطه تماس گرفته و از آنها راهنمایی بخواهید.


تاریخ ثبت: یکشنبه, 01 تیر 1399