افزایش قیمت گوشی آیفون پس از تحریم چین | سیم کارت

افزایش قیمت گوشی آیفون پس از تحریم چین


10682b55785765b7e2265324d5076c7d44ab49f8.jpg


با توجه به جنگ تجاری بین امریکا و چین و همچنین عرضه تعداد کم گوشی های "هواوی" احتمال می رود قیمت گوشی های "ایفون" تا حد چشمگیری افزایش یابد و به طبع گوشی های ایفون در چین با توجه به روند بوجود آمده و با توجه به افزایش قیمت بالای آن دارای فروش خیلی پایینی خواهد بود.در حقیقت با توجه به اینکه گجت های شرکت اپل در چین ساخته می شوند و کارخانه «فاکس کان» که یکی از مهمترین سازنده های ایفون می باشد چندی پیش اعلام کرده درصورت افزایش تعرفه های مالیات بر واردات محصولات چینی، محصولات "اپل" را در واحدهای خود در کشورهای دیگر تولید خواهد کرد. در واقع فاکس کان با صراحت اعلام کرد که دارای توان کافی جهت تولید ایفون می باشد. با تمام این اتفاقات اگر اپل بخواهد موبایل های خود را به خارج از چین انتقال دهد هزینه های آن حدود 30 درصد افزایش می یابد.

حال سوالی که این میان بوجود می آید اینست که آیا افزایش این روند افزایش قیمت تاثیری بر روی فروش گوشی های آیفون خواهد گذاشت یا خیر؟به طبع این افزایش قیمت تاثیر منفی بر روی فروش گوشی های ایفون خواهد گذاشت و با توجه به جنگ تجاری بین امریکا و هواوی به طبع گوشی های ایفون در کشور چین دارای فروش پایینی خواهند بود.

در واقع با توجه به افزایش قیمت مدل گوشی های ایفون ،شاهد افزایش چشمگیر آیفون 11 خواهیم بود.حال باید منتظر باشیم و ببینیم که عواقب این جنگ تجاری چه خواهد بود.


تاریخ ثبت: یکشنبه, 26 خرداد 1398
برچسب ها : اپلایفونهواوی