شیائومی پوکولانچر2 خود را منتشر کرد | سیم کارت

شیائومی پوکولانچر2 خود را منتشر کرد


c483af340af7cea8a9b77710628697c1351c957e.jpg


با توجه به حرکتهای اخیر"شیائومی" و ارائه ی خدمات نوین و پیشرفته جهت جاگیر شدن در بازار رقابت و همچنین،تلاش برای جلب رضایت کاربران خود به بالاترین شکل می باشد.قبلا شیائومی نسخه‌ی اولیه‌ی پوکو لانچر خود را اعلام کرده بود.این نسخه همزمان با رونمائی پوکوفون اف وان توسط این کمپانی صورت گرفت. پوکوفون اف وان توسط کمپانی شیائومی و با اسنپدراگون845 دلاری و همچنین قیمت 300 دلاری و با رابط کاربری پوکولانچر در حدود یکسال پیش ارائه شد و با استقبال بینظیری مواجه شد که در طی آن شیائومی تصمیم گرفت تا نسخه ی دوم پوکولانچر شیائومی خود را عرضه نماید.ناگفته نماند که شیائومی جهت تسهیل کار کاربران خود این رابط کاربری را در گوگل پلی به اشتراک گذاشته بود.با توجه به شواهد و گزارشات مختلف این کمپانی چینی در رابط کاربری جدید خود تغییراتی را جهت تجربه جدید کاربرانش اعمال کرده است و با توجه به  ویدئوهای منتشر شده می توان این تغییرات را به عینه مشاهده کرد. نسخه جدید پوکولانچر دارای پس زمینه ی نیمه شفاف می باشد .که این حالت قابل تغییر می باشد و در طیف رنگی سیاه و سفید و خاکستری قابل مشاهده می باشد.

امکاناتی که در این رابط کاربری وجود دارد به شکل زیر می باشد:

در این رابط کاربری فضایی برای سفارشی سازی تنظیمات وجود دارد.

امکان گروه‌بندی اپلیکیشن‌ها یکی دیگر از قابلیتهای اساسی در این نسخه می باشد که می تواند یکی از دلایل استقبال کاربران از پوکو لانچر باشد.زیرا کاربر براحتی می تواند اپلیکیشن ها را با دلخواه و سلیقه ی خود بچیند.

امکان حذف دسته‌بندی‌های و گروه‌بندی‌های پیش‌فرض یکی دیگر از قابلیتهایی می باشد که در این نسخه وجود دارد.

با توجه به تمام این بیانات شیائومی قصد داردبهتر از هر زمان دیگری در این عرصه بدرخشد و بر همین اساس با تمام قوا در این راه قدم برداشته است.در انتخاب گوشی های شیائومی اما و اگرهای زیادی نهفته است اما بی شک فعالیت چشمگیر و تلاش بی وقفه ی این کمپانی برای پیشرفت و شکوفا شدن در این عرصه تحسین برانگیز می باشد.


تاریخ ثبت: سه شنبه, 28 خرداد 1398
برچسب ها : شیائومی