کمپ استعدادیابی ایرانسل-لالیگا برگزارشد | سیم کارت

کمپ استعدادیابی ایرانسل-لالیگا برگزارشد


85dff4b92ce27181ba4424c79a6bf67aeefc6b13.jpg


همانطور که می دانید چندی پیش "ایرانسل" با برگزاری مسابقه ای از تمام نوجوانان برای شرکت در کمپ استعدادیابی دعوت کرده بود تا با آماده کردن ویدئویی از فوتبال خود در این مسابقه شرکت کنند.این مسابقه بین پسران 11 تا 13 برگزار شده و افراد انتخاب شده به مرحله بعد جهت استعدادیابی و جهت شروع دوره آموزش دعوت می شدند. این کمپ استعدادیابی در طی توافق بین ایرانسل با سازمان لیگ اسپانیا و با هدف فراهم آوردن دسترسی مشترکان ایرانسل به محصولات و محتوای ویدئویی باکیفیت و اختصاصی لالیگا و نیز بهبود کیفیت فوتبال در ایران به ویژه میان جوانان منعقد شده است. باید در نظر داشته باشید که قبل از این نیز 4 دوره کمپ استعدادیابی با حضور اساتید بزرگ و سفیران استعدادیابی لالیگا نظیر لوئیس گارسیا، ژولیو باپتیستا و گایزگا مندیتا در کنار جمعی از بازیکنان حال حاضر و پیشکسوتان تیم ملی و باشگاه‌های ایران برگزار شده است.و در همین کمپ ها نزدیک به 330 نفر از بازیکنان نوجوان استعدادیابی شده ،آموزش دیده و مدرک گرفته اند. حال بعد از گذشت مدت کوتاهی از آن خبر ایرانسل در سایت رسمی خود اعلام کرد که قرار است پنجمین دوره کمپ استعدادیابی ایرانسل-لالیگا از 29 تا 30 خردادماه با مربیان و استعدادیابان ایرانی و سفیران سازمان لیگ اسپانیا،لالیگا، برگزار شود .

در این کمپ اساتید بزرگی مانند «کریستین کارمبو» هافبک فرانسوی سال‌های نه چندان دور تیم رئال مادرید و بازیکنان حال حاضر و سابق تیم ملی فوتبال و لیگ برتر فوتبال ایران نظیر کمال کامیابی نیا، خسرو حیدری، مهدی شریفی و فرشید اسماعیلی در کنار نوجوانان مستعد ایرانی حضور داشته اند.

ایرانسل همچنین کمپی را در اصفهان برگزار کرد که مراجعه کنندگان بصورت حضوری در محل کمپ حاضر شده و مورد تست و ارزیابی قرار می گرفتند.در این کمپ 500 نفر از نوجوانان استان شرکت کردند که در نهایت 35 نفر برای این کمپ انتخاب شدند.

باید اشاره کنیم که در کمپ برگزار شده استانی، پیشکسوتان فوتبال اصفهان نظیر مهدی رجب‌زاده، محمود یاوری، حسین چرخابی، رسول کربکندی و حسن آقاجان در کنار مربیان به بررسی و ارزیابی بازیکنان پرداختند.

بهتر است بدانید که ایرانسل در دوره ی بعدی برگزاری کمپ قصد دارد به چندین استان کشور سفر کرده  و بصورت منطقه ای استعدادهای این عرصه ی ورزشی را شناسایی نماید تا استعدادهای نوپا بتوانند از فرصت ایجاد شده جهت آموزش روش‌های نوین فوتبال زیر نظر مربیان مطرح لیگ فوتبال اسپانیا بهره بگیرند.


تاریخ ثبت: سه شنبه, 04 تیر 1398