همکاری ایرانسل با بازی سازی های جوان | سیم کارت

همکاری ایرانسل با بازی سازی های جوان

https://simcart.com/simcard/%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%84/


صنعت بازی سازی یکی از صنعت های رو به رشد است که نیاز به حمایت از سمت کمپانی های بزرگ دارد."ایرانسل" یکی از قویترین اپراتورها و همچنین حامی و همراه باشگاه های مطرح ایرانی،اینبار نیز در این امر مهم پیشقدم شده و دراین مورد نیز اعلام حمایت کرد.در واقع در طی چهارمین نشست جشنواره بازی سازان مستقل ایران که در تاریخ 18 تیرماه  و در ساختمان مرکزی ایرانسل  و با موضوع طراحی مدل‌های کسب و کار بازی برگزار شد هرکدام ازطرفین حضار شروع به ارائه ی طرحها و کارهای انجام شده کردند.در همین رابطه آکادمی گیم ایرانسل با هدف گسترش روابط این اپراتور با بازی سازان و توسعه دهندگان صنعت بازی تشکیل و شروع به فعالیت کرد.

این نشست با حضور عوامل ایرانسل و بزرگانی چون حمزه آزاد «دبیر جشنواره بازی‌سازان مستقل ایران»، امیرحسین ناطقی «سازنده کوئیزآورکینگز»، حمید عبداللهی «سازنده بازی آمیرزا»، علی نادعلیزاده «سازنده بازی پرسیتی و فروت کرفت»، وهاب احمدوند «مدیرپروژه شرکت یارا موبایل» و محسن تسخیری «مدیرعامل شرکت نارین» برگزارگردید و هر کدام راجع به طرح ها و چالش های خود مذاکره و گفت و گو کردند و از این طریق تجربیات خود را در اختیار یکدیگر قرار دادند.

در این نشست هر کدام از طرفین به نقاط قوت و ضعف بازیها پرداختند و برای ایجاد راه های درآمدزایی در صنعت بازی سازی به بحث و مناظره پرداخته و راه حلهایی ارائه نمودند.

همچنین بعضی از بازی سازان نیاز به همفکری با بازیسازان برای طراحی مدل ها را یکی از الزامات دانسته  و از ناشران و همچنین توسعه دهندگان بازی ها برای رد و بدل کردن و استفاده از محتواهای مفید همدیگر درخواست همکاری کردند.

در واقع ایرانسل با تشکیل آکادمی گیم ایرانسل شرایطی را فراهم کرد تا با ارائه زیرساخت‌ها و آموزش‌های لازم، امکان رشد کیفی، کمی و تجاری سازی محصولات فراهم شود.


https://simcart.com/simcard/%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%84/


ایرانسل در قالب پروژه گیک در این رابطه شروع به فعالیت کرد و در این زمینه به نکات مهم و اساسی زیادی پرداخت که در ادامه به هر کدام از انها اشاره خواهیم کرد.

اختصاص امکانات فنی و بازاریابی از جمله فضای تبلیغاتی اختصاصی

اختصاص فضای رایگان جهت توسعه برنامه و ذخیره فایل‌ها

قابلیت استفاده برای تمام سیستم عامل‌ها

کیف پول اختصاصی برای برنامه

تحلیل و بررسی داده‌های برنامه به صورت آنلاین

اختصاص APIهای کاربردی

فروم اختصاصی برای گفت‌وگو و پاسخ‌دهی به مسائل فنی

قابلیت ارسال پیام‌های اطلاع‌رسانی به تمام کاربران

آخرین اخبار حوزه دیجیتال و معرفی آخرین برنامه‌ها و بازی‌ها به حمایت از برنامه‌نویسان موبایل


در انتها باید یادآور شویم که آکادمی گیم ایرانسل بخشی از پروژه بزرگ گیک ایرانسل می باشد.


تاریخ ثبت: شنبه, 22 تیر 1398
برچسب ها : ایرانسل