حضور فعال همراه اول در نمایشگاه الکامپ | سیم کارت

حضور فعال همراه اول در نمایشگاه الکامپ

حضور فعال همراه اول در نمایشگاه الکامپ


نمایشگاه الکامپ در عرصه طراحی، ساخت و تولید و پشتیبانی از محصولات، خدمات، محتوا و راهکارهای صنایع الکترونیکی، کامپیوتر و دیجیتال در اقتصاد ایران و بزرگترین رویداد فناوری کشور است. الکامپ همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست‌اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. نمایشگاه الکامپ، آوردگاهی است که سالانه ذینفعان توسعه و تحول اقتصاد دیجیتال با بررسی فرصت‌های بازار به جایگاه‌سازی محصولات و خدمات خود پرداخته و عملکرد سالانه خود را در معرض دید و داوری مشتریان و استفاده‌کنندگان قرار می‌دهند تا با تحریک تقاضای بازار به تعمیق و گسترش اقتصاد کشور یاری رسانند.

در همین راستا اپراتور"همراه اول" نیز دیروز در وب سایت رسمی خود اعلام کرد که قصد دارد با دست پر در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ حضور داشته باشد.این اپراتور همیشه فعال با شعار «تحقق رویای دیجیتال» در این نمایشگاه شرکت خواهد کرد.

همراه اول قصد دارد در این نمایشگاه از محصولات جدید خود رونمائی کرده و با ارائه ی دستاوردها و توانمندی های خود در حوزه های «ارزش افزوده»، «نوآوری» و «خدمات مشتریان» به استقبال از بازدیدکنندگان می رود.

این اپراتور سعی دارد در این نمایشگاه از اپلیکیشن های «همراه من»، «همراه یار»، «باشگاه فیروزه ای» و درگاه های رسمی خرید شارژ و بسته های اینترنتی این شرکت، ثبت نام آنلاین انواع "سیم کارت" های همراه اول در سامانه های گلچین و شاپ، شارژ و بسته های اینترنتی در فروشگاه آنلاین همراه اول حضور داشته باشد.


حضور فعال همراه اول در نمایشگاه الکامپ


دیگر خدماتی که همراه اول در این نمایشگاه ارائه خواهد کرد به شرح زیر می باشد:

فروش و فعال سازی سیم کارت های دانشجویی، دانش آموزی و کودک

تعویض سیم کارت قدیم به نسل جدید

فعال سازی خدمات غیر حضوری

در این نمایشگاه طبق زمانبندی مشخص شده کارگاه های مرتبط با فعالیت این اپراتور برگزار خواهد شد.

تاریخ برگزاری این نمایشگاه از تاریخ 27 لغایت 30 تیرماه برگزارخواهد شد.


تاریخ ثبت: یکشنبه, 01 تیر 1399