در آخرین روز نمایشگاه الکامپ از از پلتفرم هوش مصنوعی CICAPرونمائی شد | سیم کارت

در آخرین روز نمایشگاه الکامپ از از پلتفرم هوش مصنوعی CICAPرونمائی شد

در آخرین روز نمایشگاه الکامپ از از پلتفرم هوش مصنوعی CICAPرونمائی شد


امروز آخرین روز از نمایشگاه "الکامپ" با حضور "همراه اول"، "ایرانسل" و چندین شرکت دیگر به اتمام رسید.همراه اول در این نمایشگاه با هدف معرفی محصولات جدید خود و همچنین ارائه ی دستاوردها و توانمندی های خود در حوزه های «ارزش افزوده»، «نوآوری» و «خدمات مشتریان» به استقبال از بازدیدکنندگان رفت و اپلیکیشن های  مختلف خود و درگاه های رسمی خرید شارژ و بسته های اینترنتی و بسیاری از خدمات خود را دراین نمایشگاه معرفی کرد.در واقع حضور همراه اول در این نمایشگاه با شعار تحقق رویای دیجیتال قابل تقدیر و تحسین می باشد.

امروز از پلتفرم هوش مصنوعی CICAP رونمائی شد.این پلتفرم با مشارکت شرکت هوشمند اول بهشتی (هاب) در اختیار استارت آپ ها و تیم های نوآور قرار خواهد گرفت.باتوجه به اینکه رسالت هاپ برای رشد ایده‌های نوآورانه دیجیتالی به وجود آمده  و این شرکت از سال95 همکاری خود را با همراه اول و دانشگاه شهید بهشتی آغاز کرده است.تا با کمک همدیگر و به کارگیری قابلیت های علمی و تجربیات صنعتی این دو نهاد، در توسعه کسب و کارهای دیجیتالی نقش آفرینی کرده و مفید واقع شود.


در آخرین روز نمایشگاه الکامپ از از پلتفرم هوش مصنوعی CICAPرونمائی شد


لازم به ذکر است که ارائه ی خدمات پلتفرم بصورت کاملا رایگان و یا با شرایط ویژه انجام می شود.و همچنین کاربرد پلتفرم هوش مصنوعی CICAP جهت برچسب گذاری معنادار و استخراج اطلاعاتی است که از طریق آن می توان کلیدواژه ها را در فایلهای صوتی یافته و فریم های مشخص در ویدئو و پیش پردازش متون و... را بعنوان بخشی از آن در نظر گرفت.

در واقع هاب در تلاش است با فراهم کردن فناوری های پایه و پلتفرمی به راحتی به امکانات مالی دسترسی پیدا کرده و ایده های نوین تجاری خود را با محوریت شتابدهی کسب و کارهای نوپا به انجام رسانده و به دنبال خلق ارزش در زیست‌بوم اقتصاد دیجیتالی کشور باشد

نمایشگاه الکامپ نهایتا بعد از 4 روز با موفقیت به کار خود اتمام داد.