نامگذاری گوشی های گلکسی سامسونگ چگونه خواهد بود؟ | سیم کارت

نامگذاری گوشی های گلکسی سامسونگ چگونه خواهد بود؟

نامگذاری گوشی های گلکسی سامسونگ چگونه حواهد بود؟


سامسونگ کمپانی بزرگ و قوی کره ای هر روز در حال ارائه ی ویژگیهای ختص و منحصر بفرد از محصولات خود می باشد.این غول کره ای طرفداران عظیمی را در سرتاسر جهان به خود اختصاص داده است و گامهای مثبت و موثری برای رسیدن به اهداف والای خود بر می دارد.مشتری مداری و نظرات کاربران این کمپانی یکی از اصلی ترین اهداف و شعار کره ای ها می باشد و همواره در تلاش هستند تا بتوانند شکوفاتر از قبل این رابطه را حفظ نمایند.در همین راستا سامسونگ قصد دارد برای نامگذاری پرچمداران آینده خود از کاربران نظرسنجی نماید.

همانطور که می دانید چندی پیش خبری مبنی بر اینکه "سامسونگ" در یک نظرسنجی قصد دارد نام و عنوان مناسبی برای پرچمدارا خود قرار دهدمنتشر کردیم.این مقاله در ادامه همان مقاله قبلی خواهد بود.
در واقع شواهد حاکی از اینست که گوشی‌های هوشمند سری "گلکسی A"با نامگذاری جدید عرضه خواهند شد.

سامسونگ قصد دارد در نامگذاری نسل بعدی گوشی های سری A این کمپانی تغییر اندکی ایجاد کرده و یک صفر به انتهای مدل های خود اضافه نماید.

با این حال نسل جدید گلکسی A5 2018 به گلکسی A50 تغییر پیدا خواهد نمود.بنابراین با این منوال گوشی های مدل A7 این کمپانی به A70 نام خواهد گرفت.


نامگذاری گوشی های گلکسی سامسونگ چگونه خواهد بود؟


در حقیقت سامسونگ با حفظ سند مالکیت اتحادیه اروپا سعی در مالکیت نام های A11 تا A91 دارد.

بنابراین با این روند می توان براحتی مدل های 2020 سری A سامسونگ را حدس زد.البته مشخص نیست که کره ای ها واقعا عنوان محصولات 2020 خود را چگونه نامگذاری خواهند نمود.

اگر این کمپانی مشابه با گوشی های هوشمند گلسی M بخواهد این نامگذاری را انجام دهد مدل‌های جدید این سری از گوشی‌های گلکسی به روال زیر خواهد بود

M31 ،M21 ،M11و M41

با تمام این بیانات بزودی و با عرضه این گوشی ها همه این ابهامات برطرف خواهد شد


تاریخ ثبت: یکشنبه, 13 مرداد 1398
برچسب ها : سامسونگگلکسیa