بزرگترین آپدیت سخت افزاری برای ایفون در سال 2021 اتفاق خواهد افتاد | سیم کارت

بزرگترین آپدیت سخت افزاری برای ایفون در سال 2021 اتفاق خواهد افتاد

بزرگترین آپدیت سخت افزاری برای ایفون در سال 2021 اتفاق خواهد افتادکمپانی اپل با قابلیت حسگراثر انگشت زیر نمایشگر به بازار خواهد آمد.اما طرفداران این کمپانی برای استفاده از این قابلیت باید تا سال 2021 منتظر بمانند.تا از قابلیت Touch ID بر روی گوشی های این کمپانی بهره ببرند.در واقع می توان گفت این بزرگترین آپدیت سخت افزاری برای ایفون در سال 2021 خواهد بود.

تحلیگر مسائل"اپل" امروز اعلام کرده است که قصد دارد در ایفون های 2021 خود از قابلیت سنسور زیر نمایشگر استفاده نماید.

استفاده از این قابلیت تقریبا از یکسال پیش شدت گرفته است و برای اولین بار کمپانی "ویوو" اولین گوشی مجهز به سنسور زیر نمایشگر را ارئه نمود.هم اکنون بسیاری از کمپانی های دیگر نیز در تلاش هستند تا به فناوری دست یابند.و در واقع این اولین باری است که  منبع معتبری خبر استفاده از این قابلیت را بر روی گوشی های "ایفون" اعلام کرده است.


بزرگترین آپدیت سخت افزاری برای ایفون در سال 2021 اتفاق خواهد افتاد


در واقع گزارشها حاکی از این است که این ککمپانی از سال 2017 و به صورت کاملا مرموزانه و بدون پخش هیج اخباری بر روی این فناوری مهم کار می کند و سعی دارد به نحو عالی از این قابلیت بر روی گوشی های خود استفاده نماید.در واقع هدف کمپانی اپل اینست که تمام مشکلات موجود از جمله سخت بودن تولید نمایشگرهایی با این قابلیت و همچنین محدودیت هایی که خود این قابلیت با آن درگیر است ،را بطور کامل برطرف نماید.

نکته جالب اینست که طبق گزارشات، گوشی های ایفون با سنسور زیر نمایشگر مجهز به سنسور فراصوت نیز خواهند بود و قابلیت Touch ID در کنار Face ID استفاده شده است.

در ادامه این خبر اعلام شده است که اپل می تواند از این قابلیت بر روی اپل واچ هم استفاده نماید اما این خبر از سمت کمپانی اپل تایید و بیان نشده است و تنها یک حدس از سمت تحلیلگر می باشد.


بزرگترین آپدیت سخت افزاری برای ایفون در سال 2021 اتفاق خواهد افتاد


با تمام این بیانات خود کمپانی اپل تاکنون مطلبی در این مورد ذکر نکرده است و ممکن است زمان ارائه این قابلیت با کمی تاخیر صورت گیرد.اما به هرحال در صورت کاربردی شدن این فناوری می تواند بزرگترین آپدیت سخت افزاری برای ایفون تلقی شود.


تاریخ ثبت: سه شنبه, 15 مرداد 1398
برچسب ها : اپلایفونویوو