جزئیاتی درباره گوشی های گلکسی M سامسونگ | سیم کارت

جزئیاتی درباره گوشی های گلکسی M سامسونگ

جزئیاتی درباره گوشی های گلکسی M سامسونگفعالیت های سامسونگ در سال 2019 بیشک بر هیچ کسی پوشیده نمی باشد.این کمپانی با تمرکز بر روی گوشی های میان رده و پایین رده توانسته است تغییر و تحولات گسترده ای در دنیای گوشی های هوشمند ارائه نماید."سامسونگ" با قدرت بیشتر این فعالیت را آغاز کرده و در تلاش است تا در سال 2020 این روند را تکمیل تر و باکیفیت تراز گذشته ادامه دهد و برای این کار خود برنامه ریزی حساب شده ای در نظر گرفته است.

همانطور که می دانید در مقالات قبلی به جزئیاتی درباره نسل جدید گوشی های سامسونگ سری گلکسی A پرداختیم.حال در این مقاله قصد داریم تا اشاره ای به گوشی‌های گلکسی M داشته باشیم.


جزئیاتی درباره گوشی های گلکسی M سامسونگ


اول از همه باید بگوئیم نحوه نامگذاری گوشی های سری M سامسونگ به شکل M21,M31,M41,… می باشد.حال به ترتیب جزئیات هر کدام را تا حد امکان تشریح خواهیم نمود.

جزئیات مربوط به گلکسی M21
گوشی گلکسی M21 دارای رم 4 گیگابایتی بوده و از تراشه اگزینوس 9609 موجود در " موتورولا " وان اکشن استفاده می نماید.دوربین اصلی این گوشی دارای ظرفیت 24 مگاپیکسلی بوده و همچنین دوربین تشخیص عمق آن دارای حافظه 5 مگاپیکسلی می باشد.

جزئیات مربوط به گلکسی M31
گوشی های گلکسی M31 سامسونگ با بهره گیری از تراشه ی پرقدرت اسنپدراگون 655 با قدرتی بیشتر از سری M21 خود ظاهر شده است.این گوشی با بهره مندی از دوربین سه گانه و حافظه رم 6 گیگابایتی معرفی خواهد شد.دوربین اصلی استفاده شده در این مدل گوشی دارای 48 مگاپیکسل ظرفیت بوده و از دوربین اولتراواید 12 مگاپیکسلی و دوربین تشخیص عمق 5 مگاپیکسلی بهره مند است.

جزئیات مربوط به گلکسی M41
گوشی گلکسی M41 نیز مانند M21 از تراشه اگزینوس استفاده می کند.تراشه بکار رفته در این گوشی اگزینوس9630 می باشد.این گوشی مانند M31 از حافظه رم 6 گیگابایتی بهره مند است و از دوربین سه گانه با ظرفیت های 48 مگاپیکسل، دوربین اولتراواید 12 مگاپیکسلی و دوربین تشخیص عمق 5 مگاپیکسلی بهره مند خواهد بود.لازم به ذکر است که این گوشی به احتمال زیاد قادر خواهد بود قدرت بخشی از گوشی‌های میان‌رده گلکسی A سامسونگ را تامین نماید.


تاریخ ثبت: شنبه, 26 مرداد 1398