سامسونگ برنامه اسکن سه بعدی خود را منتشر کرده است | سیم کارت

سامسونگ برنامه اسکن سه بعدی خود را منتشر کرده است

سامسونگ برنامه اسکن سه بعدی خود را منتشر کرده است

سامسونگ بعد از رونمائی از پرچمداران خود یعنی "گلکسی نوت 10" و "گلکسی نوت 10 پلاس" ، شروع به رونمایی از برنامه اسکنر سه بعدی خود نمود.این غول کره ای هر لحظه کاربران خود را غافلگیر می کند به گونه ای که دیروز یک اپلیکیشن خیلی خاص در گلکسی استور خود منتشر نموده و  موفقیت های خود را جشن گرفت.

در واقع به مناسبت عرضه گوشی های گلکسی نوت 10 و گلکسی نوت 10 پلاس  در بیش از 70 کشور دنیا ،کره ای ها سعی کردند با عرضه این اپلیکیشن سه بعدی موفقیت بزرگ خود را چشن بگیرند.

همانگونه که می دانید  گوشی های نوت 10 پلاس مجهز به حسگر TOF می باشند.گوشی های دیگر نیز مانند گلکسی اس 10 نسخه "5G"  و گلکسی A80 نیز مجهز به این حسگر می باشند.
حال سوالی که مطرح می شود اینست که حسگر TOF چیست؟ دوربین‌های مدت پرواز (ToF) از یک لیرز کوچک برای روشن کردن نور مادون قرمز استفاده می‌کنند. نور حاصل شده از اشعه مادون قرمز اطلاعات هرچیزی که در برابر سنسور دوربین قرار دارد را دوباره به دوربین بازمی‌گرداند. در هنگام انجام این‌کار نور، اندازه اشیا یا هرچیزی که در مقابل دوربین قرار دارد را به سنسور دوربین برمی‌گرداند و می‌تواند از این شی، یک تصویر عمق‌دار برای ایجاد نقشه استفاده کند.

سامسونگ برنامه اسکن سه بعدی خود را منتشر کرده است

حال "سامسونگ" با ارائه اسکنر سه بعدی خود قادر خواهد بود اشیا واقعی را اکسن نموده و مدلهای سه بعدی از آنها ایجاد نماید.سامسونگ نام این اسکنر خود را اسکنر سه بعدی نهاده است واعلام کرده است  این اسکنر برای اسکن اشیایی در ابعاد 20 تا 80 سانتی‌مترمکعب استفاده می شود.لازم به ذکر است که این قابلیت از طریق برنامه گلکسی استور در دسترس کاربران می باشد.در حقیقت تمام کاربران براحتی می توانند این برنامه را بر روی گوشی های خود نصب نمایند یا از طریق بیکسبی ویژن به آن دسترسی داشته باشید برای اینکار براحتی برنامه دوربین را باز کرده و روی بیکسبی ویژن ضربه بزنید و در نهایت به پنل برنامه بروید.در این مرحله می توانید اسکنر سه‌بعدی را مشاهده کنید.


سامسونگ برنامه اسکن سه بعدی خود را منتشر کرده است

با این روش شما براحتی و با هیجان بیشتر می توانید اشیاء واقعی اطراف خود را اسکن نمائید.فقط دقت داشته باشید که تمام جهات شی را بررسی کنید تا اسکن خوبی داشته باشید.شما می توانید بعد از آماده کردن مدل یک گیف سه بعدی از آن نیز بسازید.


تاریخ ثبت: یکشنبه, 03 شهریور 1398