بررسی گلکسی نوت10 پلاس سامسونگ | سیم کارت

بررسی گلکسی نوت10 پلاس سامسونگ

بررسی گلکسی نوت10 پلاس سامسونگ


چندی پیش سامسونگ با عرضه گوشی "گلکسی نوت 10پلاس"، تغییری اساسی در دنیای تکنولوژی گوشی های هوشمند ایجاد نمود.این گوشی منحصربفرد و زیبا دارای قابلیت های بیشماری است که هر کاربری را علاقه مند به خرید یک نمونه خود می کند.در واقع طبق گفته کمپانی "سامسونگ" گوشی گلکسی نوت 10 پلاس تنها یک گوشی هوشمند نیست و دارای کاربردها و قابلیت های مختلف و چشم نواز می باشد.این گوشی بعنوان یک استودیوی فیلم و یک کامپیوتر با قلم هوشمند و یک کنسول بازی نیز کاربرد دارد.

در حقیقت با تمام این بیانات می توان به اطمینان کامل سامسونگ به پرچمدار خود اشاره نمود.سامسونگ با عرضه دو نسخه این گوشی با ابعاد 6.3 و 6.8 ، به کاربران خود حق انتخاب می دهد.

نسخه 6.8 گوشی سامسونگ با ارائه گوشی تمام صفحه خود ،تحولی در دنیای تکنولوژی ایجاد کرد. بهتر است بدانید نمایشگر 6.8 اینچی موسوم به Cinematic Infinity-O می باشد.این گوشی با به دست گرفتن تمام نمای جلویی گوشی امکانات زیادی در اختیار کاربر قرار می دهد. پوشش خمیده‌ی گوریلا گلس 6 از نمای جلویی گوشی محافظت می‌کند.هم اکنون انحنای خمیدگی گوشی نسبت به قبل بسیار کمتر می باشد.

در پایان باید اشاره کنیم که کمپانی سامسونگ با طراحی خلاقانه و منحصربفرد و همچنین با نمایشگر دارای حفره خود توانسته است گجتی چشم نواز و شگفت انگیز را به ارمغان آورد.تاریخ ثبت: یکشنبه, 03 شهریور 1398