اضافه شدن والپیپرها به گلکسی استور | سیم کارت

اضافه شدن والپیپرها به گلکسی استور

اضافه شدن والپیپرها به گلکسی استور

سامسونگ بعد از معرفی پرچمداران خود سر،و صدای زیادی به پا کرد و دنیای تکنولوژی را به سمت و سوی جدیدی سوق داد.بعد از معرفی گوشی های گلکسی نوت 10 و گلکسی نوت 10 پلاس ، این کمپانی کره ای سعی دارد با پوشاندن حفره دوربین سلفی این مدل گوشی های خود یعنی "گلکسی نوت 10" و "گلکسی نوت10 پلاس"  از والپیپرهای متفاوتی استفاده نماید.

خبر جدید و هیجان انگیر این می باشد که این والپیپرهای زیبا و متفاوت هم اکنون به "گلکسی استور" این گوشی های هوشمند اضافه شده اند.

در واقع "سامسونگ" بعد از پخش رندرها و تصاویری از گوشی خود کاربران را از وجود حفره موجود در دوربین سلفی مطلع کرد تا کاربران از همان ابتدای کار ذهن خود را آماده داشته باشند.در همین راستا و بعد از انتشار خبرهای بیشتر در اینباره و با توجه به حرف و حدیث های زیادی که درباره این حفره مطرح شده است ،عده ای از کارشناسان آن را بعنوان یک ایراد تلقی می کردند.از اینرو کره ای ها، به این فکر افتادند که از طریق استفاده از والپیپرها علاوه بر پوشاندن نقص موجود ، جذابیت بیشتری به گوشی ها خود بدهند.

اضافه شدن والپیپرها به گلکسی استور


تصورات حاکی از اینست که این کمپانی نتوانسته است این ایراد را برطرف کند وگرنه مجبور به استفاده از والپیپر نمی شد.ولی انتظار می رود در نسل های آینده سامسونگ این مشکل برطرف شده باشد.

در حقیقت کاربران این گوشی ها می توانند با مراجعه به Galaxy Store Theme، والپیپر موردنظر خود را جهت استفاده، انتخاب نمایند.این والپیپرها رایگان بوده و دارای تنوع جذاب زیادی می باشد.لازم به ذکر است که والپیپرهای معرفی شده در گلکسی استور قادر به پشتیبانی از مدل‌های "گلکسی اس 10"سامسونگ نیز می باشند.تاریخ ثبت: یکشنبه, 03 شهریور 1398