شارژ سریع گوشی های سامسونگ A91 | سیم کارت

شارژ سریع گوشی های سامسونگ A91

شارژ سریع گوشی های سامسونگ A91

این روزها سامسونگ فعالتر از هر کمپانی دیگر در حال فعالیت می باشد به گونه ای که روزانه خبرهای هیجان انگیز و مختلفی از این کمپانی به گوش می رسد.همانگونه که در جریان هستید این کمپانی در حال کار بر روی گوشی های گلکسی سری A خود می باشد.این محصول قرار است در سال 2020 و با ویژگی های خاص  و بعنوان بالاتزین رده از گوشی های خانواده سامسونگ باشد.نام درنظر گرفته شده برای این گوشی و اولین محصول از سری A  ، گلکسی A91 خواهد بود.

حال طبق آخرین خبرهای رسیده از "سامسونگ"  ، این کمپانی اعلام کرده است که باتری های این گوشی مجهز به شارژ سریع  45 واتی خواهند بود که می توان گفت مشابه مشخصات"گلکسی نوت 10 پلاس"می باشد.

در واقع می توان گفت دوربین  این گوشی 108 مگاپیکسلی خواهد بود وهمچنین دارای قابلیت زوم 5 برابری نیز می باشد. از مشخصات دیگر این گوشی می توان به دوربین عریض 16 مگاپیکسلی و دوربین 12 مگاپیکسلی تله‌فوتو و دوربین TOF سه بعدی اشاره نمود.


شارژ سریع گوشی های سامسونگ A91

در واقع می توان گفت این مشخصات بعنوان اطلاعات دقیق و کاربردی می باشد که از سمت کمپانی سامسونگ در وب سایت سامسونگ در مجارستان ثبت و منتشر شده است.و طبق اطلاعات این دفتر باید در آینده ی نه چندان دور منتظر عرضه گوشی های "گلکسی A91" با قابلیت "5G"  باشیم که این نسخه مجهز به شارژ سیمی 25 واتی خواهد بود.به احتمال خیلی زیاد قیمت این گوشی نسبت به سایر گوشی های کمپانی سامسونگ مقرون به صرفه خواهد بود.


تاریخ ثبت: جمعه, 08 شهریور 1398