اپل یا سامسونگ؟ | سیم کارت

اپل یا سامسونگ؟

اپل یا سامسونگ؟

سوالی که شاید ذهن هر مخاطبی را درگیر کردن باشد اینست که کدام یک از کمپانی های گوشی سازی موفقتر عمل کرده اند.حال موضوع باید واضحتر مطرح شود.منظور از موفق بودن کمپانی های گوشی سازی بی شک در سرعت و عملکرد آنها خواهد بود که جزو گزینه های اساسی تلقی می شوند.

همانطور که در جریان هستید از مدتها پیش کمپانی اپل در این عرصه یکه تاز بوده و خودنمایی می کند.اما هم اکنون با بالارفتن رقابتها و همچنین میزان رقبا، تمامی کمپانی های گوشی سازی در تلاش هستند تا رکورد "اپل" را شکسته و سکان دار این عرصه باشند.

سامسونگ یکی از کمپانی های بزرگ و مطرح دنیا می باشد که در این عرصه بسیار موفق عمل کرده است.تا جایی که چندی پیش تصمیم گرفته شد تا گوشی های گلکسی نوت 10 پلاس  "سامسونگ" با گوشی ایفون xs مکس اپل ، جهت سنجش تست ضربه وارد رقابت شدند که سامسونگ توانست موفقتر از گوشی "ایفون xsمکس" عمل کند.

با توجه به جزئیات بکار رفته در گوشی سامسونگ از قبیل استفاده از رم 8 گیگابایتی و همچنین تراشه اسنپدراگون 855 برای پردازنده نسبت به جزئیات ضعیف ایفون xs مکس ،مانند رم 4 بایتی و تراشه A12 Bionic ، نتیجه میگیریم که برتری سامسونگ در رقابت بین این دو کمپانی به جهت سنجش سرعت بی دلیل نبوده است.در واقع "گلکسی اس 10 پلاس" سامسونگ موفق شد16ثانیه زودتر از ایفون xs مکس ، تست سرعت را انجام دهد.این اولین بار بود که این اتفاق می افتاد و می توان گفت موفقیتی بزرگ برای سامسونگ محسوب می شد.

گلکسی نوت 10پلاس مجهز به حافظه رم 12 گیگابایتی و حافظه پر سرعت UFS 3.0 می باشد ونسبت به گوشی های نسل قبلی خود پیشرفت چشمگیری داشته است.اما ناگفته نماند که "ایفون" در کمتر از ده روز دیگر از ایفون جدید خود یعنی "ایفون 11" رونمایی خواهد کرد و بی شک کمپانی قوی و قدرتمندی چون اپل ،همه جوانب را بررسی خواهد کرد تا همچنان در عرصه خود ابرقدرت باشد.

بنابراین با توجه به نزدیکی عرضه این گوشی با پرچمدار سامسونگ، می توان این دو گوشی را رقیب سرسخت هم درنظر گرفت


تاریخ ثبت: دوشنبه, 11 شهریور 1398