سیم کارتهای شاتل موبایل و رایتل دچار اختلال شدند | سیم کارت

سیم کارتهای شاتل موبایل و رایتل دچار اختلال شدند

سیم کارتهای شاتل موبایل و رایتل دچار اختلال شدند


باتوجه به فعالیت پیشرفته اپراتورهای سیم کارت های مختلف، تمام اپراتورها در تلاش هستند تا به بهترین نحو خدمات ارائه دهند.همراه اول بعنوان قویترین اپراتور ،فعلا درصد جدول خودنمایی می کند.خرید سیم کارت همراه اول بعلت مناسب بودن قیمت سیم کارت اول بهمراه خدمات ارزنده و پشتیبانی 24 ساعته زبانرد می باشد.

اما در این میان نباید از فعالیت اپراتورهای دیگر و نوپا چشم پوشی کنیم.بحث امروز این مقاله درباره مشکل بوجود آمده برای شاتل موبایل و رایتل می باشد.

"سیم کارت" های شاتل موبایل و رایتل نیز یکی دیگر از اپراتورهایی می باشد که دارای کاربران بسیاری می باشد.این اپراتورها خدمات ارزنده ای را برای کاربران سیم کارت های خود ارائه می دهند.

در همین راستا امروز شنبه به تاریخ 23 شهریور, مشکلی در برقراری تماس با این اپراتورها برقرار شد و قطعی فیبر خارج از مسیر شبکه، ارتباط تعدادی از مشترکین سیم‌کارت‌های "شاتل موبایل" و "رایتل" در برخی مناطق را با اختلال مواجه کرد.

از اینرو اپراتورها سریعتر از هر زمانی دست بکار شدند تا اقدامات لازم جهت رفع این مشکلات را برطرف نمایند.شاتل موبایل با جایگزین نمودن مسیر و انتقال شبکه خود در برطرف کردن هر چه سریعتر این مشکل شروع به فعالیت کرد.

آرش کریم‌بیگی، مدیرعامل شاتل موبایل ساعاتی پیش با انتشار توییتی، قطعی شبکه‌ی شاتل موبایل برای دقایقی را به‌طور رسمی اعلام کرده و اعلام نمود دلیل بروز این مشکل، قطعی مسیر فیبر خارج از شبکه‌ی شاتل موبایل بوده است. وی همچنین از اهدای بسته‌ی اینترنت 400 مگ به کاربرانی که دچار اختلال شده بودند، به منظور دلجویی خبر داد و در توییت خود نوشت:

صبح امروز و به‌علت قطع مسیر فیبر خارج از شبکه‌ی شاتل موبایل، برای دقایقی، ارتباط برخی از مشترکین سیم‌کارت‌های شاتل موبایل در برخی مناطق با اختلال مواجه شد که با انتقال به مسیر جایگزین، برطرف شد. ضمن پوزش از این دسته مشترکین، بسته‌ی 433مگ، به منظور دلجویی به این مشترکین تقدیم می‌شود.


سیم کارتهای شاتل موبایل و رایتل دچار اختلال شدند

مدیرعامل رایتل نیز بیانیه ای راجع به مشکل بوجود آمده بیان کردند و علت قطعی اینترنت و از دسترس خارج شدن رایتل را مربوط به اجرای طرح مشترک تقویت فیبر در پروتکشن موجود در خطوط مترو تهران دانست.در واقع بهاطر عملیات مترو و تلاش در تقویت و  ارتقای سطح کیفیت شبکه را علت اصلی بوجود آمدن این مشکل دانست.البته باید یادآور شویم که مشکل بوجود آمده برای اپراتور سیم کارت های رایتل مربوط به دیتای آن بود و مشکل آنچنانی در برقراری تماس وجود نداشت.

بنابراین در صورت بروز این مشکل اپراتورهای خود را مطلع نمائید.

اپراتور رایتل امروز پیامکی برای تمام مشترکین سیم کارت های خود فرستاد مبنی بر اینکه :
هدیه 200 مگابایتی، به پاس صبوری شما رایتلی عزیز در روز گذشته
این هدیه از ساعت 12 الی 18 امروز 24 شهریورماه، قابل استفاده خواهد بود.
همراهی شما برای ما ارزشمند است.

بنابراین مشترکین سیم کارت های شاتل موبایل و رایتل امروز می توانند از بسته های هدیه خود استفاده نمایند.تاریخ ثبت: یکشنبه, 24 شهریور 1398