لغو تمدید خودکار بسته های اینترنتی از سمت اپراتورهای ایرانسل و همراه اول | سیم کارت

لغو تمدید خودکار بسته های اینترنتی از سمت اپراتورهای ایرانسل و همراه اول

لغو تمدید خودکار بسته های اینترنتی از سمت اپراتورهای ایرانسل و همراه اول


یکی از اهداف اصلی خرید سیم کارت استفاده از خدمات بهینه آنها می باشد که توسط اپراتورها فراهم شده است.یکی از این خدمات کاربردی استفاده از بسته های اینترنتی می باشد که به نیاز اساسی از سمت کاربران تبدیل شده است.خرید بسته اینترنت توسط همه اپراتورها به سادگی امکان پذیر می باشد اما باید توجه داشته باشید که گاهی همین خرید راحت ممکن است به معظلی اساسی برای شما مبدل شود و آن هنگامی است که بسته های شما بصورت خودکار شارژ می شوند که باعث کم شدن شارژ شما خواهد شد.این وضعیت برای تمامی اپراتورهای سیم کارت ایرانسل ، همراه اول و رایتل وجود دارد و برای سیم کارت های دائمی شرایط بدتر نیز می باشد.زیرا از طریق شارژ خودکار این مبلغ بر روی قبض سیم کارت اعمال می شود.این در حالیست که گاهی قبض های اعمال شده برای مشترکین از این راه به مراتب بیشتر از قیمت سیم کارت خواهد بود که بسیار ناخوشنود می باشد.

در همین راستا اپراتورها دست به کار شدند وکدهایی را برای لغو تمدید خودکار بسته های اینترنت معرفی نمودند.اپراتور "همراه اول" با ارائه کد دستوری #8*1*100* موفق شد تا مشکل کاربران خود را رفع کند.


لغو تمدید خودکار بسته های اینترنتی از سمت اپراتورهای ایرانسل و همراه اول


اپراتور "ایرانسل"  نیز برای خلاصی از مشکل بوجود آمده برای کاربران خود کد دستوری #9*555*5* را معرفی نمود.کاربران باید در نظر داشته باشند که می توانند براحتی از طریق شماره های مذکور نتیجه لغو خودکار بسته اینترنت خود را از طریق پیامک دریافت نمایند.

در نظر داشته باشید که با شماره گیری کد دستوری ایرانسل ، تمامی بسته هایی که در لحظه روی خط شما فعال هستند به نمایش در خواهد آمد. برای لغو تمدید خودکار بسته های ایرانسل، می توانید هر بسته را که می خواهید دیگر به صورت خودکار تمدید نشود را انتخاب و به سادگی تمدید خودکار آن را حذف نمائید.

کاربران ایرانسل باید در نظر داشته باشند که در صورتی عدم دسترسی به کد مربوطه می توانند از طریق اپلیکیشن مای ایرانسل اقدام نمایند.به اینگونه که بعد از وارد شدن در اپلیکیشن مربوطه و ورود به بهش حساب و همچنین انتخاب فیلد بالای صفحه خرید، بسته افرایشی را مشاهده نمایند.بعد از آن می توانید براحتی بسته های اینترنتی موردنظر را انتخاب کرده و اقدام به لغو آن نمائید.تاریخ ثبت: یکشنبه, 01 تیر 1399