کاهش فروش گوشی های ایفون برخلاف کاهش کلی فروش در بازار | سیم کارت

کاهش فروش گوشی های ایفون برخلاف کاهش کلی فروش در بازار

کاهش فروش گوشی های ایفون برخلاف کاهش کلی فروش در بازار


با توجه به تکاپوی موجود در بازار و با توجه به کاهش میزان فروش گوشی های هوشمند و همچنین اخبار منتشر شده ، اعداد و ارقام برای سه ماهه سوم سال 2019 بسیار حیرت انگیز می باشد. از اینرو با توجه به اطلاعات اعلام شده میزان فروش گوشی‌های هوشمند نسبت به سال گذشته به مراتب کمتر شده است و این آمار نشان می دهد که در ماه اوت امسال حدود 11.3 میلیون دستگاه گوشی هوشمند به فروش رسیده است که این میزان نسبت به سال گذشته با کاهش 4 درصدی مواجه بوده است.این در حالیست که فروش در ماه های ژوئیه و اوت با 10 درصد کاهش مواجه بوده است. لازم به ذکر است که  گوشی های ایفون کمپانی اپل با کاهش چشمگیرفروش در اینباره مواجه بوده است.

اما نکته ای که این میان بسیار حائز اهمیت می باشد اینست که اوضاع فروش گوشی های هوشمند با عرضه "ایفون11" ، به مراتب تغییر پیدا کرد و کمپانی "اپل" در ماه سپتامبر با فروش چشمگیر مواجه بوده است. ایفون 11 پرو مکس در هنگام فروش و پیش فروش ، با بیشترین میزان تقاضا مواجه بوده است و با توجه به فروش به صرفه  در ماه های آینده  ، تقاضا برای ایفون 11 استاندارد به مراتب بیشتر از "ایفون 11 پرو مکس" بوده است.

این در حالیست که گوشی های سامسونگ و پرچمدارن این گوشی با کاهش تقاضا در ماه های گذشته مواجه بوده است. البته باید یادآور شویم که گوشی های میان رده A10e، A20 و A50  ثابت مانده است. کمپانی "سامسونگ" برای غلبه بر اوضاع بازار گوشی های گلکسی اس 10 خود را با قابلیت  "5G" عرضه نمود و بعنوان بهترین فروشنده ی گوشی های 5G در آمریکا عنوان شد.تاریخ ثبت: یکشنبه, 21 مهر 1398