فروش بالای گوشی تاشو سامسونگ | سیم کارت

فروش بالای گوشی تاشو سامسونگ

فروش بالای گوشی تاشو سامسونگ

طبق گزارشات به دست آمده،  سامسونگ برای گوشی های تاشوی خود برنامه ویژه ای دارد. گلکسی فولد گوشی تاشوی "سامسونگ" می باشد که در فاصله کمتر بعد از عرضه،  موفق به فروش 500 هزار گوشی نموده است. این کمپانی کره ای قصد دارد در سال آینده بین 5 تا 6 میلیون گوشی تاشو تولید کند.  در واقع مطابق با برنامه ریزی های انجام شده، این کمپانی در سال آینده به فروش بسیار بالایی دست پیدا خواهد کرد.

لازم به ذکر است که سامسونگ برای تولید خود در سطح بالا، بایستی مبلغ هنگفتی پرداخت نماید. شایان ذکر است که کارخانه مربوط به تولید گوشیهای این کمپانی در ویتنام مستقر می باشد.

پیش بینی های مختلفی درباره میزان فروش گوشی های تاشو مطرح شده است.عده ای سامسونگ را بعنوان مهم‌ترین تولیدکننده گوشی‌های تاشو معرفی نموده اند. با این حال، یکی دیگر از شرکت‌ها پیش‌بینی کرده است که در سال 2020 حدود 4 تا 5 میلیون گوشی تاشو به فروش می‌رسد. اما طبق پیش‌بینی های دیگر، میزان حد نصاب این آمار حداکثر 3 میلیون برآورد شده است.


نکته ای که وجود دارد اینست که حتی اگر گوشی‌های تاشوی کمپانی سامسونگ موفق به فروش اکثریت بازار شوند، اما این شرکت احتمالا نخواهد توانست به اهداف فروش خود برسد. با توجه به اخبار رسیده سامسونگ هم اکنون در حال توسعه یک یا چند گوشی تاشو جدید خود می باشد. این کمپانی قصد دارد گوشی های تاشو خود را  به چند صورت عرضه کند. یکی دیگر از گوشی های این کمپانی به‌صورت عمودی تا می‌شود و نمایشگر تاشو یکی دیگر هم ظاهرا مانند هواوی میت ایکس در بخش بیرونی می باشند.

در نهایت ذکر این نکته حائز اهمیت می باشد که سامسونگ احتمالا مدل ارزان‌تر گوشی خود را با قیمت تقریبی حدود 1500 دلار عرضه خواهد نمود.همچنین در ابتدا گفته می‌شد مدل مبتنی بر طراحی عمودی در ابتدای سال 2020 معرفی می‌شود ولی در گزارش ET آمده که احتمالا شاهد تاخیر در معرفی آن خواهیم بود.