اتمام موجودی گلکسی فولد در چین در کمتر از 5 دقیقه | سیم کارت

اتمام موجودی گلکسی فولد در چین در کمتر از 5 دقیقه

اتمام موجودی گلکسی فولد در چین در کمتر از 5 دقیقه


با توجه به اخبار متعددی که از کمپانی سامسونگ و گوشی های تاشوی کره ای ها یعنی گلکسی فولد منتشر شد ، تقریبا تاکنون تمام جزئیات این گوشی در دسترس هستند. در واقع با وجود چالش های زیادی که برای این مدل گوشی وجود داشت ، افراد زیادی تمایل به استفاده از آن پیدا کردند.

"سامسونگ" در اوایل امسال گوشی های تاشوی "گلکسی فولد" خود را منتشر کرد ، اما در فاصله زمانی بسیار کوتاهی ، و با توجه به مشکلات عدیده ای که در این گوشی مشاهده شده ، این کمپانی سریعا اقدام به جمع آوری آن نمود. به همین دلیل از آن زمان تاکنون اخبار و گزارشات متعددی از این گوشی تاشو منتشر شد و جزئیات زیادی از آن در دسترس کاربران قرار گرفت. از اینرو با توجه به تمام وقایع و اصلاخات اعمال شده و عرضه این گوشی خبرهای داغ و هیجان انگیز زیادی درباره این کمپانی منتشر شده است که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود.


طبق اخبار بدست آمده مطلع شدیم که موجودی گوشی گلکسی فولد سامسونگ در کمتر از 5 دقیقه در کشور چین به اتمام رسیده است. این خبر می تواند بسیار شگفت انگیز باشد ولی مهمتر از همه اینست که سامسونگ این گوشی را با قیمت 2000 یورو عرضه نموده است که با توجه به قیمت موجود و اتمام موجودی در زمان کمتر از 5 دقیقه ، می تواند خبر از کیفیت بسیار بالای این گوشی و همچنین موفقیت فوق العاده کره ای باشد.

اتمام موجودی گلکسی فولد در چین در کمتر از 5 دقیقه


در حال حاضر آمار دقیقی از تعداد این دستگاه ها که در فاصله زمانی کوتاه به فروش رسیده اند در دسترس نمی باشد.اما تصورات حاکی از تعداد زیاد این گوشی ها خبر می دهد.این گوشی با بهره مندی از اسنپدراگونن 855 و نمایشگر 7.3 اینچی می تواند برای افراد بسیار زیادی ، خاص و متحصربفرد و هیجان انگیز تلقی شود.لازم به ذکر است که این گوشی در یک مدل 12/512 گیگابایتی و همچنین با 6 دوربین (سه عدد تعبیه شده در پنل پشتی، دوعدد درون نمایشگر به عنوان دوربین سلفی و یک عدد هم در دیگر پنل پشتی) عرضه شده است. باتری این گوشی دارای حجم 4380 میلی‌آمپر ساعت می باشد.


در انتها ذکر این نکته حائز اهمیت می باشد که این گوشی مجهز به اینترنت 5g  بوده و شماره مدل آن   SM-F9000 می باشد .


تاریخ ثبت: شنبه, 18 آبان 1398