بسته‌های مکالمه ویژه سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل | سیم کارت

بسته‌های مکالمه ویژه سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل

بسته‌های مکالمه ویژه سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل

ایرانسل امکانی را برای کاربران خود فراهم نموده است تا بدین وسیله علاوه بر افزایش تعداد ایرانسلی ها میزان رضایت مشترکین خود را نیز تا حد چشمگیری بالاببرد.اپراتور "ایرانسل" پیشنهادهای ویژه‌ای شامل تخفیف در قیمت سیم‌کارت و مودم‌های اینترنت همراه و ثابت، اینترنت رایگان و مکالمه رایگان با کد شگفتی‌های ایرانسل و جوایز متنوع در اختیار کاربران خود قرار داده است.

ایرانسل کدهای ویژه ای در اختیار کاربران قرار داده است که کاربران با خرید سیم‌کارت اعتباری، دائمی یا پیام‌رسان، به طور پیش‌فرض در «طرح تعرفه پایه» همان سیم‌کارت قرار می‌گیرد و این هزینه‌ها طبق تعرفه‌ها محاسبه خواهد شد. البته امکان خواهید داشت هر زمان که تمایل داشتید، از بسته‌های مکالمه متنوع دیگر استفاده کنید و با انتخاب آنها هزینه‌های خود را مطابق با الگوی مصرفتان کاهش دهید.

در متن زیر بسته‌های مکالمه ویژه سیم‌کارت‌های اعتباری را بیان خواهیم نمود:

کاربران می توانند با وارد نمودن کد #1*55*555* بیست دقیقه مکالمه با قیمت 1500 تومان دریافت نمایند.مدت اعتبار این بسته 30 روزه می باشد.

همچنین کاربران می توانند با وارد نمودن کد #2*55*555* ، چهل دقیقه مکالمه با قیمت 2800 تومان دریافت نمایند.مدت اعتبار این بسته نیز 30 روزه می باشد.

باید در نظر داشته باشید که کاربران می توانند با وارد نمودن کد #3*55*555* ، هشتاد دقیقه مکالمه با قیمت استثتایی 5200 تومان دریافت نمایند.مدت اعتبار این بسته 30 روزه می باشد.

کاربران می توانند با وارد نمودن کد #4*55*555* صد و شصت دقیقه مکالمه با قیمت 9600 تومان دریافت نمایند.مدت اعتبار این بسته 30 روزه می باشد.

کاربران می توانند با وارد نمودن کد #5*55*555* ، سیصد و بیست دقیقه مکالمه با قیمت استثنایی 17600 تومان دریافت نمایند.مدت اعتبار این بسته 30 روزه می باشد.

کاربران ایرانسل می توانند با وارد نمودن کد #6*55*555* ، هزار دقیقه مکالمه با قیمت 45000 تومان دریافت نمایند.مدت اعتبار این بسته 30 روزه می باشد.

برای اطلاع از کدهای دیگر ایرانسل پیشنهاد می کنیم سایت سیم کارت را دنبال نمائید.---
منبع : www.irancel.ir