18 سالگی را با رایتل جشن بگیرید | سیم کارت

18 سالگی را با رایتل جشن بگیرید

علاقه مندان به دریافت طرح هدیه 18 سالگی میتوانند با مراجعه به بخش ثبت نام و خرید وب سایت رایتل در طرح ثبت نام کنند

به گزارش "سیم کارت دات کام" و به نقل از خبرنگاری رایتل رایتل همزمان با تولد 18 سالگی تان، هدایای ویژه ای برای شما در نظر گرفته تا این روز خاطره انگیز را به یادماندنی تر کند.

به گزارش روابط عمومی رایتل، آن دسته از افرادی که در سال 93 به سن 18 سال تمام می رسند، میتوانند از طریق وب سایت رایتل نسبت به دریافت هدیه 18 سالگی که شامل سیم کارت اعتباری رایگان و هدایای ویژه این طرح است اقدام کنند.
گفتنی است در این طرح هجده سالگان، به مدت شش ماه و به ازای هر ماه 1000 دقیقه تماس صوتی، 1000 پیامک رایگان و 200 مگابایت اینترنت نسل سوم هدیه دریافت میکند.
لازم به ذکر است این هدایا فقط شامل سرویس های درون شبکه ای رایتل است همچنین مدت اعتبارتمامی هدایا پس از اولین استفاده از سیم کارت محاسبه میگردد و در صورت عدم استفاده از سیم کارت پس از 60 روز از تاریخ ثبت نام، هدایای فوق منقضی می گردد.
شایان ذکر است متولدین فروردین تا دی سال 1375 میتوانند تا پایان دی ماه 1393 نسبت به ثبت نام و دریافت هدایای خود اقدام کرده همچنین متولدین ماه های بهمن و اسفند سال 1375 نیز می توانند در ماه تولد خود اقدام به ثبت نام و دریافت هدیه نمایند.
علاقه مندان به دریافت طرح هدیه 18 سالگی میتوانند با مراجعه به بخش ثبت نام و خرید وب سایت رایتل در طرح ثبت نام کنند.

---
منبع : http://rightel.ir