سامسونگ 11 با نمایشگر 120 هرتز ارائه خواهد شد | سیم کارت

سامسونگ 11 با نمایشگر 120 هرتز ارائه خواهد شد

سامسونگ 11 با نمایشگر 120 هرتز ارائه خواهد شد


همانگونه که در جریان هستید در اواخر مهرماه نسخه بتایی بر پایه اندروید 10 برای گوشی های سری گلکسی اس 10 منتشر شد . این رابط کاربری نسخه One  UI Beta 2.0 می باشد که تقریبا دو روز پیش در دسترس کاربران گوشی های هوشمند گلکسی سری نوت 9 قرار گرفت.

در همین راستا و طبق اسکرین شات های منتشر شده ، تصور می شود که گوشی های هوشمند سری اس 11 سامسونگ ، با نمایشگری با نرخ نوسازی 120 هرتز معرفی و به بازار عرضه خواهد شد.در واقع طبق منو وجود ما سه نوع گزینه را به وضوح شاهد هستیم  که  نحوه‌ی استفاده  انها بدین شرح می باشد.

در این منو  نرخ نوسازی 120 هرتز   برای نمایشگر دستگاه نشان  داده می شود. سپس در یکی از گزینه‌ها، نرخ نوسازی  نمایشگر، 60 هرتز نشان داده می‌شود. در گزینه‌ی دوم، نرخ نوسازی 120 هرتز  است و در گزینه‌‌ی سوم نرخ نوسازی به‌صورت خودکار به 120 هرتز تغییر می‌یابد  و مجددا به‌صورت خودکار به نرخ نوسازی 60 هرتز سوئیچ می‌ کند.


لازم به ذکر است که  میزان مصرف انرژی در حالت نرخ نوسازی 120 هرتزی نیز افزایش پیدا می‌کند.  برای اولین بار شرکت ریزر از نمایشگر با نرخ نوسازی 120 هرتز برای گوشی هوشمند  مخصوص گیمینگ خود استفاده نمود. بعد از ان تا کنون ، شرکت‌های تولیدکننده‌ی گوشی‌های هوشمند مخصوص گیمینگ، از این نرخ استفاده نمودند تا بتوانند کاربران خود را مشتاق به بازی نمایند و همچنین شرایطی را فراهم کرده است تا کاربران بتوانند تجربه‌ی بهتری از بازی با  گوشی هوشمند  داشته باشند.از اینرو تصمیم گرفتند تا نرخ نوسازی نمایشگر دستگاه‌های خود را افزایش  دهند.


سامسونگ 11 با نمایشگر 120 هرتز ارائه خواهد شد

ناگفته نماند که قبلا گوشی های وان پلاس 7 با نرخ نوسازی 90 هرتز معرفی شدند . همچنین هواوی نیز از این نرخ برای گوشی های هواوی میت 30  خود نیز استفاده نموده است.

این در حالیست که اخیرا شایعه هایی منتشر شده است که گلکسی S11  کمپانی کره ای "سامسونگ"  با  ویژگی‌هایی همچون حالت Night Hyperlapse و حاشیه‌های   باریک‌تر  بهره مند شده است و با این مشخصات به بازار عرضه خواهد شد.


شایان ذکر است که قبلا اخباری منتشر شده بود که نشان می داد سامسونگ قصد دارد نمایشگر دستگاه بعدی خود را با برند SAMOLED معرفی نماید.

در پایان ذکر این نکته حائز اهمیت است که باتری استفاده شده در گوشی های گلکسی اس 11 سامسونگ ، دارای ظرفیت 3720 میلی آمپر ساعت می باشد و در سه اندازه‌‌ی مختلف و پنج نسخه شامل نسخه‌ای با قابلیت پشتیبانی از شبکه‌ی 5G معرفی و به بازار عرضه شود.وان پلاس 7  با نمایشگر با نرخ نوسازی 90 هرتز معرفی شد و هواوی  نیز همین مسیر را برای گوشی هوشمند هواوی میت 30 پرو پیمود. درواقع می‌توان گفت، در این مقطع زمانی، شرکت‌های تولیدکننده‌ی  گوشی‌های هوشمند به عرضه‌ی دستگاه‌هایی با نمایشگر با نرخ نوسازی بالاتر  توجه نشان می‌دهند. اما سؤال مهم این است که آیا چنین ویژگی برای کاربران  نیز اهمیت دارد و مورد تقاضای بازار هست یا خیر؟ 


شایعه شده است که گلکسی S11 سامسونگ  با بهره‌مندی از ویژگی‌هایی همچون حالت Night Hyperlapse و حاشیه‌های  باریک‌تر به بازار عرضه خواهد شد. همچنین پیش‌تر گفته شده بود که سامسونگ  قصد دارد نمایشگر دستگاه بعدی خود را با برند SAMOLED معرفی کند. به‌نظر  می‌رسد گوشی سامسونگ گلکسی S11 از باتری با ظرفیت 3720 میلی‌آمپرساعت، در سه اندازه‌‌ی مختلف و پنج نسخه شامل نسخه‌ای با قابلیت پشتیبانی از شبکه‌ی 5G  معرفی و به بازار عرضه شود.


تاریخ ثبت: شنبه, 02 آذر 1398