زمان عرضه ایفون 12 پرو و ایفون SE2 | سیم کارت

زمان عرضه ایفون 12 پرو و ایفون SE2

زمان عرضه ایفون 12 پرو  و ایفون SE2

اپل کمپانی بزرگ امریکایی دوباره با خبری هیجان انگیز همه کاربران خود را شگفت زده کرده است.

همانطور که می دانید تاکنون اخبار متعددی از محصولات جدید اپل شنیده شده است. خبرها حاکی از ارائه محصولات جدید کمپانی بزرگ "اپل" می باشد. در واقع طبق گزارشات به دست آمده از تحلیلگران Barclays و همکارانش ، کوپرتینویی ها قصد دارند در سال جدید ایفون 12 پرو . ایفون 12 پرو مکس خود را معرفی نمایند.این ایفون از حافظه‌ی رم 6 گیگابایتی استفاده خواهد نمود.این در حالیست که گوشی های ایفون 11 پرو و همچنین ایفون 11 پرومکس با حافظه ی رم گیگابایتی عرضه شده است.

حال نکته ای که در این میان بسیار جالب می باشد اینست که همچنین با تولید این گوشی ها ، ایفون se2 نیز از فوریه یا همان اسفند ماه آغاز خواهد شد. طبق اخبار متعدد گوشی های ایفون 12 پرو . ایفون 12 پرو مکس در شهریور ماه سال 1399 و یا همان سپتامبر 2020 با بازار عرضه و در دسترس همگان قرار خواهد گرفت.


زمان عرضه ایفون 12 پرو  و ایفون SE2

جزئیاتی که از گوشی ایفون 12 پرو . ایفون 12 پرو مکس منتشر شده است ، حکایت از مجهز بودن این گوشی ها به دوربین سه بعدی  و اینترنت 5g می دهد. بر همین اساس این گوشی ها در پنل پشتی خود از دوربین سه بعدی بهره مند خواهند شد و همچنین این گوشی ها از فناوری 5g نیز استفاده خواهند نمود.


در نظر داشته باشید که طبق اخبار گذشته قرار بر این بود که گوشی های ایفون se2 در اواسط مهرماه عرضه شود .اما این حرف به واقعیت منجر نشد و طبق اخبار رسیده جدید این گوشی در بهار امسال عرضه و در دسترس همگان قرار خواهد گرفت. ناگفته نماند که ایفون se2 با تراشه a13 معرفی خواهد شد که از نظر طراحی ظاهری ، شباهت بسیار زیادی به ایفون 8 دارد.این گوشی مجهز به نمایشگر 4.7 اینچی تاچ آیدی (Touch ID) بوده و دارای حافظه رم 3 گیگابایتی می باشد.
تاریخ ثبت: یکشنبه, 03 آذر 1398